wersja beta

Agnieszka Szulim po raz kolejny zachwyca na planie programu

Tagi: Agnieszka Szulim   -   Na językach   -   TVN   -   kup look z tv   -   look z tv   -   Barbara Pasek   -   Agnieszka Jastrzębska   -   Anna Kalczyńska   -   Karolina Korwin Piotrowska   -   Zuo Corp   -   Chloe   -   kurtka   -   stylizacja

2016-03-14
Fot. https://www.facebook.com/najezykachprogramtvn/?fref=nf

Przed nami kolejny wieczór spędzony w towarzystwie Agnieszki Szulim. Tradycyjnie postanowiliśmy przyjrzeć się stylizacji prowadzącej „Na językach”.

Swoim stażem na antenie TVN Agnieszka goni Kubę Wojewódzkiego i Magdę Gessler. Wiosną tego roku możemy oglądać siódmy sezon „Na językach”. Agnieszka Szulim konsekwentnie z zaproszonymi gośćmi rozkłada na czynniki pierwsze polski show-biznes. W najbliższym odcinku gościem specjalnym będzie Anna Kalczyńska – prowadząca w parze z Jarosławem Kuźniarem „Dzień Dobry TVN”.

Jak co poniedziałek postanowiliśmy sprawdzić, co złożyło się perfekcyjny look Agnieszki w programie. Tym razem narzeczona dziennikarka TVN  zaprezentuje się w kurtce polskiej marki Zuo Corp oraz botkach Chloe.

Stylizację Agnieszki Szulim przygotowała stylistka Sylwia Brzezińska. O piękne włosy gospodyni programu zadbał Christian Lange.

„Na językach” możecie oglądać w każdy poniedziałek o godz. 22.30 w TVN. 

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Ukala
  400zł
 • FAY
  1 203zł
  2 005zł
 • Skechers
  260zł
 • Rieker
  300zł
 • Jonak
  396zł
reklama