wersja beta

SWEET HOME: Zbigniew Urbański przygotował propozycje prezentów z okazji Dnia Dziecka do kupienia w sklepach online

Tagi: dzień dziecka   -   prezenty   -   zakupy

2015-05-24

Dzień Dziecka już wkrótce. Na tę okazję, przygotowaliśmy dla Was pomysły na prezenty dla Waszych pociech. Wśród nich, znajdują się propozycje dedykowane dzieciom w różnym wieku, tak by każdy dobrał coś odpowiedniego. Specjalnie dla Was, wybrał je Zbigniew Urbański, prywatnie tata dwóch córeczek. Dziennikarz, jest znany między innymi z internetowego programu Baby Lab, poświęconego gadżetom dla dzieci i rodziców. Propozycje, które przygotował, pozwolą ciekawie spędzić czas zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Zaczynając od prezentu dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają naukę chodzenia, wybraliśmy wózek chodzik Janod. Jego drewnianą konstrukcję zdobi motyw żyrafy Sophie. Z przodu wózka umieszczono sorter, w którym można przewozić zabawki i jednocześnie uczyć dziecko by dbało o porządek. Janod posiada gumowe nakładki na koła, więc nie porysuje podłogi. Cena 245zł.

Kolejna z zabawek również zagwarantuje dziecku aktywne spędzenie czasu. Dedykowana jest jednak tym, które już potrafią sprawnie chodzić. Scootandride – Highwaybaby to nowość na rynku – hulajnoga i rowerek. Dwa w jednym. Dziecko ma możliwość wyboru, czy w danym momencie będzie chciało jeździć na hulajnodze, czy rowerku biegowym. Jeden guzik wystarczy by wygodny, bezpieczny rowerek biegowy zmienił się w łatwą w obsłudze hulajnogę. Jednoślad jest wykonany z plastiku i aluminium. Zabawka nadaje się dla dzieci, które mierzą mniej niż 120cm, a ich waga nie przekracza 50kg. Cena 345zł.

Naszą następną propozycją są klocki Gigo. Najciekawsze klocki konstrukcyjne dostępne na rynku. Umożliwiają budowę działających maszyn oraz szczegółowo opisują zasady ich działania. Dzięki precyzyjnej instrukcji i doskonałemu wykonaniu elementów, gwarantują prawie nieograniczone możliwości budowy modeli i urządzeń. Dziecko jednocześnie bawi się i uczy chociażby jak działa elektrownia wiatrowa, słoneczna, czy wodna. Zabawa będzie wciągająca nie tylko dla najmłodszych inżynierów. Cena jest uzależniona od zestawu od 98 do 450zł.

Flatout Frankie Głowa Dinozaura z Tektury to zabawka, którą można zabrać ze sobą do parku jurajskiego i dzięki niej zostać dinozaurem. Kupując ją otrzymamy tekturowy zestaw do samodzielnego złożenia. Zabawka jest wykonywana w Nowej Zelandii przez Sarę Gardner. Do produkcji są wykorzystywane materiały z recyklingu, a nadruki są wykonane farbami przyjaznymi dla dzieci. Wystarczy złożyć i dobrze się bawić. Cena 69zł.

Ostatnią propozycją jest Aladine – Happy Crea. Zabawka do kolorowania bez ograniczeń, ile tylko dusza zapragnie. Na zestaw składają się 4 karty do kolorowania oraz 5 ścieralnych pisaków. Pięknie zaprojektowane karty przedstawiają dżunglę, którą możemy dowolnie pokolorować. Jeżeli coś wyjdzie nie po naszej myśli, wystarczy wytrzeć kartę i malować od nowa. Cena 63,99zł

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • NAME ME
  109zł
 • COOL CLUB
  28zł
 • LANCASTER
  95zł
 • COOL CLUB
  48zł
 • MASSIMO DUTTI
  119zł
reklama