wersja beta

GORĄCY PONIEDZIAŁEK: Lindsey Vonn, Misty Copeland oraz Gisele Bundchen dla Under Armour

Tagi: Lindsey Vonn   -   Misty Copeland   -   Gisele Bundchen   -   Armour Bra   -   I Will What I Want   -   Kelley O’Hara   -   Brianna Cope   -   kampania   -   sportowe staniki

2015-07-20
Gisele Bundchen, Misty Copeland I Lindsey Vonnkampania dla Under Armor

Amerykańska narciarka alpejska, Lindsey Vonn, oraz światowej sławy tancerka baletowa, Misty Copeland oraz Gisele Bundchen zaprezentowały kolekcję supermocnych, sportowych staników Armour Bra. Każda z ambasadorek linii firmy Under Armour wystąpiła w kampanii, która ma na celu promować pozytywny sposób myślenia, dodający siły i wiary w swoje możliwości.

Misją trwającej od 2014 rewolucyjnej akcji „I Will What I Want” jest wzmacnianie kobiet w dążeniu do celów i niepoddawanie się negatywnym opiniom otaczających ich ludzi. Gisele, Lindsey i Misty przeżyły wiele niepowodzeń, odtrąceń i odmownych reakcji na swej drodze do osiągnięcia szczytu - teraz, poprzez tę kampanię, chcą przekazać pozytywne przesłanie innym kobietom. Wszystkie ambasadorki doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest to, aby nie tracić wiary w siebie.

Gisele została odrzucana przez agencje modelingu aż czterdzieści trzy razy zanim jej kariera nabrała skrzydeł. Misty, pierwsza czarnoskóra solistka American Ballet Theatre, była wielokrotnie krytykowana za  zbyt kształtną figurę, zbyt ciemną skórę czy wiek, zanim udało jej się osiągnąć szczyt. Lindsey, zwyciężczyni 63 narciarskich pucharów świata, przetrwała dwa ciężkie urazy kolan, wytrwale dążąc po kolejne tytuły.

W kampanii wzięły udział także piłkarka nożna Kelley O’Hara oraz surferka Brianna Cope.

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • H&M
  99zł
 • ANNA FIELD
  159zł
 • CLOSET
  239zł
 • CALVIN KLEIN JEANS
  449zł
 • KATE SPADE
  1 560zł
reklama