wersja beta

Gwiazdy projektują wyjątkowe torby! Zobacz jak i Ty możesz pomóc dzieciom

Tagi: goshico   -   torby   -   Paulina Sykut Jeżyna   -   Magdalena Różczka   -   Magdalena Schejbal   -   Barbara Kurdej-Szatan

2015-08-03
Magdalena Różczka. Fot. materiały prasowe

Ruszyła trzecia edycja akcji charytatywnej, organizowanej przez markę GOSHICO na rzecz oddziału onkologii dziecięcej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Ideę „torebek niosących pomoc” wspierają: Barbara Kurdej-Szatan, Magdalena Różczka, Magdalena Schejbal oraz Paulina Sykut-Jeżyna.

W ramach „4 Kids” powstały cztery unikatowe shopperki inspirowane przez ambasadorki akcji, a zaprojektowane przez Małgorzatę Kotlonek-Horoch.  Basia Kurdej-Szatan, Magda Różczka, Magda Schejbal i Paulina Sykut-Jeżyna - wzięły również udział w sesji zdjęciowej. Dochód ze sprzedaży limitowanych modeli zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznych materacy oraz elementów wyposażenia sal.

„Happy-shopperka” z uśmiechniętą pastelową buźką, nawiązującą do popularnych emotikonów, to propozycja stworzona z Basią Kurdej-Szatan. Model ozdobiony haftowanym, graficznym tukanem stanowi projekt zainspirowany pomysłem Magdy Różczki. Za białym shopper-bagiem o pop-artowym motywie komiksowego dymka stoi z kolei Magda Schejbal. Torebka Pauliny Sykut-Jeżyny, inspirowana jest motywami florystycznymi.

Sesja zdjęciowa promująca akcję jest utrzymana w jasnych barwach i minimalistycznych stylizacjach. Została zrealizowana przy wsparciu studia Tęcza. Zdjęcia wykonała: Olga Majrowska, sylistką została: Marta Wolniak, Make-up: Mirela Zawiszewska, Hair: Adrian Lasota.

Sprzedaż torebek charytatywnych jest prowadzona na stronie www.goshico.com oraz w showroomie marki na ul. Koszykowej 51a lok. 37 w Warszawie. Akcja potrwa do 20 sierpnia br. Modele zaprojektowane w ramach „4 Kids” mają charakter unikatowy i limitowany – będą obecne w ofercie marki jedynie w czasie trwania akcji. 

Cena: 199 zł. 

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • VALENTINO
  5 770zł
 • CHRISTIAN LOUBOUTIN
  3 660zł
 • RALPH LAUREN
  591zł
  845zł
 • CHRISTIAN LOUBOUTIN
  3 505zł
 • TORY BURCH
  1 690zł
reklama