wersja beta

Tylko u nas! Przedstawiamy kulisy sesji zdjęciowej Goshico z udziałem gwiazd

Tagi: Barbara Kurdej-Szatan   -   Magdalena Różczka   -   Magdalena Schejbal   -   Paulina Sykut Jeżyna   -   goshico   -   torby   -   Look   -   kulisy sesji

2015-08-09
Fot. materiały prasowe

8 czerwca ruszyła trzecia edycja akcji charytatywnej, organizowanej przez markę GOSHICO na rzecz oddziału onkologii dziecięcej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Ideę „torebek niosących pomoc” wspierają cztery gwiazdy: Barbara Kurdej-Szatan, Magdalena Różczka, Magdalena Schejbal oraz Paulina Sykut-Jeżyna, ambasadorka KimKim.pl. W ramach akcji powstały cztery unikatowe shopperki inspirowane przez ambasadorki akcji, a zaprojektowane przez Małgorzatę Kotlonek-Horoch.

Gwiazdy wzięły również udział w niezwykłej sesji zdjęciowej, promującej ich charytatywne torebki. Sesja jest utrzymana w jasnych barwach i minimalistycznych stylizacjach. Została zrealizowana przy wsparciu studia Tęcza. Za obiektywem stanęła Olga Majrowska, stylizacją gwiazd zajęła się Marta Wolniak. Makijaż czterech aktorek wykonała Mirela Zawiszewska, a fryzury zrobił Adrian Lasota.

Sprzedaż torebek charytatywnych ruszyła 8 czerwca 2015 r. i jest prowadzona na stronie www.goshico.com oraz w showroomie marki na ul. Koszykowej 51a lok. 37 w Warszawie. Akcja potrwa do 20 sierpnia br. Modele zaprojektowane w ramach „4 Kids” mają charakter unikatowy i limitowany – będą obecne w ofercie marki jedynie w czasie trwania akcji.  Cena: 199 zł. 

aj

ANKIETA

reklama