wersja beta

Nowe Aniołki Victoria's Secret reklamują kolekcję ubrań sportowych na jesień i zimę! Podpowiadamy, gdzie je kupić

Tagi: Stella Maxwell   -   Elsa Hosk   -   Jasmine Tookes   -   Martha Hunt   -   Romee Strijd   -   Monika Jagaciak   -   sport   -   ubrania   -   ubrania sportowe

2015-08-20
Fot. Victorias-Secret-Sport-Fall-2015-Campaign-Models

Stella Maxwell, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Martha Hunt i Romee Strijd  - pięć nowych Aniołków Victoria’s Secret reklamuje najnowszą kolekcję ubrań sportowych marki na nadchodzący sezon jesienno-zimowy. I jak się okazuje – radzą sobie naprawdę dobrze.

Dziewczyn świetnie poradziły sobie z takimi dyscyplinami sportu jak bieganie, jazda na orbitreku, wspinaczka, gimnastyka, podnoszenie sztangi a nawet boks! Pomogły im w tym elastyczne staniki ze specjalną taśmą pod piersiami i legginsy idealnie dopasowane do sylwetki. Zespół projektantów działu sportowego marki VS postawił tym razem na różnorodność wzorów i kolorów.

Poza uniwersalnymi czernią i szarością pojawia się cała paleta neonów a także kolor śliwkowy i turkusowy. Dzięki temu, że topy i legginsy sprzedawane są osobno, klientki będą mogły skompletować zestawy zarówno w tej samej palcie barw, jak i na zasadzie przeciwieństw  kolorystycznych. Wielbicielki delikatnych printów również znajdą coś dla siebie .

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Kickers
  460zł
 • Skechers
  200zł
 • Vans
  317zł
 • TBS
  160zł
 • Kickers
  333zł
zobacz także
 
reklama