wersja beta

Ciacho Instagramu: poznajcie Nicka Batemana

Tagi: Ciacho Instagramu   -   Nick Bateman   -   moda męska   -   instagram   -   stylizacja   -   Look

2015-08-21
Fot.https://instagram.com/nick__bateman/

Ma 3,5 miliona followersów na Instagramie i Facebooku. I nic dziwnego. Jest modny, przystojny, wysportowany a do tego utalentowany. Dziś w ramach naszego cyklu CIACHO INSTAGRAMU przedstawiamy Wam Nicka Batemana.

Nick urodził się w Burlington, w kanadyjskim stanie Ontario. Jest aktorem, modelem, czterokrotnym mistrzem świata w sztukach walki. Swoją karierę aktorską zaczynał od filmu “Hobo With A Shotgun”. Zawsze marzył, aby dołączyć do zespołu Żółwi Ninja. Dlatego też, kiedy miał cztery lata, mama zapisała go na zajęcia z karate Goju Ryu. Miłość do sztuk walki została mu do dzisiaj, co znajduje zresztą swoje odzwierciedlenie w jego idealnie wyrzeźbionym ciele.

Nie dziwi zatem, że Nick występuje na swoim Instagramie głównie bez koszulki. Choć trzeba przyznać, że równie dobrze wygląda w samych kąpielówkach, jak i w T-shircie czy eleganckim garniturze. To za sprawą jego idealnego wyczucia stylu i doświadczenia w modellingu. Na evencie Model Universe przed laty zauważył go Calvin Klein i jego kariera z dnia na dzień nabrała kosmicznego rozpędu. Nick jeździł dzięki temu dużo po świecie, mieszkał min. w Mediolanie i Miami. I mógłby pewnie zostać uznany najpiękniejszym mężczyzną świata, gdyby nie wrzucił ostatnio zdjęcia ze swoim bratem, przez co już się nie możemy zdecydować, czy większym ciachem jest Nick, czy jednak drugi przystojniak o nazwisku Bateman…

js

Komentarze
Dodaj komentarz:
Dodaj komentarz:
ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • New Balance
  340zł
 • Fish ‘N’ Chips
  224zł
 • New Balance
  340zł
 • TBS
  220zł
 • Eleven paris
  240zł
reklama