wersja beta

Łukasz Jemioł zaprojektował kolekcję dziecięcą. Wiemy, gdzie możesz ją kupić (FOTO)

Tagi: Łukasz Jemioł   -   Beata Sadowska   -   Limango   -   kolekcja dziecięca   -   Kids   -   kampania   -   stylizacja   -   Look

2015-08-30
Kolekcja Łukasz Jemioł Kids Fot. Maria Eriksson, źródło zdjęć: Limango Polska

Łukasz Jemioł, należący do grona najlepszych polskich projektantów, tym razem stworzył we współpracy z Limango pierwszą w swojej karierze linię dla dzieci. Premiera kolekcji Łukasz Jemioł Kids przypada na okoliczności jubileuszu 10-lecia pracy w zawodzie projektanta. Ambasadorką kolekcji dedykowanej dzieciom w wieku 3-7 lat została dziennikarka i mama Beata Sadowska.  W kampanii udział wzieli także blogerzy Modnisia oraz Modny Tata.

„Dzieci w tym wieku spędzają większość dnia na zabawie. Kolekcja Łukasz Jemioł Kids powstała przy wsparciu platformy parentingowej, dlatego mamy pewność, że kierujemy się oczekiwaniami rodziców i dzieci. To spore wyzwanie nawet dla doświadczonego projektanta. Mam nadzieję, że kolekcja pomoże przedłużyć lato i sprawi, że powrót do szkoły nie będzie nudny.“ – mówi Łukasz Jemioł.

W propozycji dla najmłodszych znalazły się sukienki, bluzy z kapturem, spodnie, t-shirty oraz czapki i szaliki. Połączenie prostych, oversizowych krojów ze stonowanymi barwami tworzy funkcjonalny i nowoczesny look. 

W propozycji dla chłopców przeważają odcienie błękitu i szarości, w kolekcji dziewczęcej pudrowy róż przełamany groszkową zielenią. Do produkcji użyto bawełny, dzianiny, wełny oraz jedwabiu. Łukasz Jemioł podkreśla, że linia w całości powstała w Polsce. 

Limitowana kolekcja Back to School pojawiła się 21 sierpnia i będzie dostępna tylko przez dwa tygodnie na platformie parentingowej Limango. 

js

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • LAMPS&CO.
  299zł
 • ALADINE - HAPPY CREA
  64zł
 • MINKO
  599zł
 • ESPRIT
  199zł
 • MAILEG
  117zł
reklama