wersja beta

Najnowsza kampania marki Bizuu okiem Łukasza Pukowca. Zobacz, co według duetu będzie modne tej jesieni!

Tagi: Bizuu   -   kolekcja   -   Look   -   jesień zima   -   moda   -   zakupy   -   zakupy online   -   Łukasz Pukowiec   -   Marianna Yurkiewicz   -   Magda Jagnicka

2015-09-12
Fot. materiały prasowe

Najnowsza odsłona marki Bizuu na jesień-zimę 2015 to kolekcja o osobistym charakterze. Co więcej, dedykowana jest bardzo wyjątkowej, spełnionej, ale przede wszystkim - nie dającej się zapomnieć kobiecie. 

Zdjęcia do kampanii wykonał wzięty i doceniony już fotograf Łukasz Pukowiec, za makijaż odpowiedzialna była Marianna Yurkiewicz, a stylizacją zajęła się Magda Jagnicka z magazynu „Glamour”. Sesja jest minimalistyczna, klasyczna, ale i kobieca oraz, co nie mniej ważne, zgodna z trendami na najbliższy sezon.

Najnowsza kolekcja Bizuu zatytułowana jest „Tribute to Her…” . To hołd złożony nie dającej się zapomnieć kobiecie, która łączy w sobie wytrwałość, ambicję i piękno. Projektantki duetu prezentują tym samym nową odsłonę marki: stawiają na klasykę i minimalizm, a tym samym zachowują jej kobiecy charakter. 

Kolekcja oparta została na dwóch tematach – ponadczasowych odcieniach szarości, czerni i pasteli oraz nonszalanckich fasonach i bardzo konkretnych wzorach. W procesie produkcji kolekcji zastosowano delikatne materiały sprowadzone m.in. z Francji i Włoch oraz unikalne tkaniny, które powstały na specjalne zamówienie marki.

Poznańską markę Bizuu założyły dwie siostry - Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak. Brand obchodzi w tym roku swoje dziesięciolecie. Tak samo zresztą jak Alexander Wang i Łukasz Jemioł. Wychodzi na to, że w tym sezonie czeka nas całkiem sporo modnych imprez urodzinowych!

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • MONCLER
  6 575zł
 • TORY BURCH
  564zł
  940zł
 • MONCLER
  2 020zł
 • TORY BURCH
  1 160zł
 • ISABEL MARANT
  1 101zł
  1 835zł
reklama