wersja beta

Wiemy, w którym salonie Anna Jagodzińska znalazła idealny mebel dla siebie!

Tagi: Anna Jagodzińska   -   mint grey   -   meble   -   narożnik   -   narożnik clubby   -   dom   -   home   -   mieszkanie

2015-10-11
Fot. instagram.com/annajofficial

Czyżby Anna Jagodzińska urządzała swoje nowe, warszawskie mieszkanie? Polska top modelka wrzuciła ostatnio na swoje konto Instagram zdjęcie, na którym widzimy ją rozsiadającą się na dużej i wygodnej kanapie w kolorze bieli.

Jak się okazało, modelka chciała wypróbować model modułowego narożnika Clubby, dostępnego w salonie z meblami i dodatkami w stylu nowojorskim Mint Grey.

Marka, która otworzyła dwa butiki w Warszawie ma w swojej ofercie meble wypoczynkowe, łóżka, krzesła, stoły, oświetlenie, szafki i bibeloty w bardzo estetycznych, jasnych kolorach, które idealnie sprawdzą się w domach i mieszkaniach urządzonych w stylu nowojorskim, prowansalskim i śródziemnomorskim.

Ania Jagodzińska pokazała się na zdjęciu z katalogiem próbek materiałów obiciowych. Czyżby poza przestrzenną i wygodną kanapą zamierzała kupić tam coś jeszcze? A może zamienia wystrój swojego lokalu Think Love Juices na Saskiej Kępie? Chyba nie mamy wyboru i musimy się tam wybrać w ten weekend. Oczywiście zaraz po zakupach w jednym z warszawskich butików Mint Grey!

aj

ANKIETA

zobacz także
 
najpopularniejsze
reklama