wersja beta

Wielki pojedynek: 8 gwiazd i 4 modele z kolekcji Balmain x H&M. Którą stylizację wybierasz?

Tagi: Balmain x H&M   -   pojedynek gwiazd   -   edyta górniak   -   Rafał Maślak   -   Monika Olejnik   -   Katarzyna Warnke   -   Katarzyna Zielińska   -   Pani Ekscelencja   -   Małgorzata Kożuchowska   -   Agnieszka Szulim   -   stylizacja   -   sukienka   -   spodnie

2015-11-05

Kolekcja Balmain x H&M podbija serca nie tylko zatwardziałych fashionistów, lecz także gwiazd, które w posiadanie ubrań z długo wyczekiwanej kooperacji weszły znacznie wcześniej niż zwykli śmiertelnicy. Przypomnijmy, kolekcja ma swoją premierę dziś, tj. 5 listopada. Topowe twarze polskiego show-biznesu prezentowały jednak pojedyncze ubrania z niej już wcześniej. Co ciekawe, niektóre z nich zakochały się dokładnie w tych samych modelach!

Prawidłowość ta tyczyła się m.in. ciemnych, obcisłych spodni w motocyklowym stylu, na które w prawie tym samy czasie skusiły się zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i Agnieszka Szulim – swoista, niepisana polska ambasadorka tej kolekcji, prezentująca ją co i rusz m.in. w programie „Aplauz, aplauz” (czytaj TU i TU).

Jak się okazuje, podobny gust mają także Kasia Zielińska i Katarzyna Pytel, czyli Pani Ekscelencja. Aktorka i blogerka upatrzyły sobie ten sam model sukienki z atłasowym, tłoczonym nadrukiem. Jedyna różnica między ich egzemplarzami polega na kolorze ubrania – Kasia Zielińska sięgnęła po butelkową zieleń, podczas gdy popularna szafiarka postawiła na klasyczną czerń.

Po jeszcze inny projekt autorstwa Oliviera Rousteigna sięgnęły Katarzyna Warnke i Monika Olejnik. Aktorka i dziennikarka polityczna znane są ze swojego doskonałego i odważnego stylu. Tym razem obie zakochały się w satynowych spodniach-alladynach z kolekcji dla H&M i przyznajemy, że wcale się tej dwustronnej miłości obu pań nie dziwimy.

Finalne, nie możemy nie wspomnieć o najgłośniejszym ostatnio modowym pojedynku na warszawskich salonach. Media rozpisywały się o pewnej marynarce ze wspomnianej kolekcji. Marynarka zasłynęła nie tylko dzięki złotym aplikacjom na rękawach, ale także dzięki faktowi, że w jednym tygodniu założył ją zarówno Rafał Maślak, jak i Edyta Górniak. Nikogo by zapewne taki wybór piosenkarki nie zdziwił, gdyby nie fakt, że okrycie pochodzi z męskiej linii kolekcji. Więcej o ten konfrontacji przeczytacie TU.

U nas w redakcji od rana trwają spory, która gwiazda wygrała w każdym z tych pojedynków. Może Wy pomożecie nam rozstrzygnąć ten dylemat? Głosujecie pod naszą galerią!

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • KENZO
  972zł
  1 945zł
 • HERVE LEGER
  5 265zł
 • TORY BURCH
  2 424zł
  4 040zł
 • TORY BURCH
  2 065zł
 • KENZO
  1 287zł
  1 430zł
zobacz także
 
reklama