wersja beta

KimKim EXCLUSIVE! Wyjątkowy makijaż Pauliny Krupińskiej. Chcesz wiedzieć jak taki przygotować?

Tagi: Paulina Krupińska   -   Laura Mercier   -   Benefit   -   make up forever   -   makijaż   -   beauty   -   uroda   -   Małgorzata Smelcerz

2015-12-13
Fot. mwmedia

Paulina Krupińska nie raz pokazywała, że ma znakomite wyczucie stylu. Nieustannie zaskakuje fantastycznymi zestawami. Nie inaczej było na prezentacji nowej marki dla dzieci – Babymoov.

Miss Polonia 2012 pojawiła się w znakomicie dopasowanym, ognistoczerwonym garniturze Viola Piekut, który podkreślał jej idealną figurę. Komplet uzupełniła klasycznymi beżowymi szpilkami. Z biżuterii postawiła jedynie na delikatny pierścionek.

Oprócz stylizacji naszą uwagę zwrócił również wyjątkowy makijaż Pauliny Krupińskiej. Okazało się, że Miss Polonia zawdzięcza ten piękny make up jednej z ulubionych makijażystek gwiazd - Małgorzacie Smelcerz, która zdradziła specjalnie dla naszych Czytelników jak go przygotować.

Makijaż Pauliny z konferencji Babymoov to delikatne, kobiece smoky-eyes, ktore jest utrzymane w tonacji beżu oraz kamiennego brązu. Aby wyprofilować powiekę zastosowałam cień marki Laura Mercier, który idealnie stapia się ze skórą, a jego miękka konsystencja sprawia, że roztarcie granic nie będzie stanowiło problemu nawet dla mniej wprawionych osób. Fluid, jaki użyłam u Pauliny to tradycyjnie Make Up For Ever HD- doskonały kosmetyk na wyjścia, którym towarzysza fotografowie:) – powiedziała Małgorzata Smelcerz

ao
ANKIETA

reklama