wersja beta

KimKim EXCLUSIVE! Gwiazda na śniadanie: Majka Jeżowska i jej stosunek do tatuaży

Tagi: gwiazda   -   #gwiazdanasniadanie   -   piosenkarka   -   Majka Jeżowska   -   stylizacja

2016-01-12
Fot. facebook.com/majka.jezowska

Majka Jeżowska – polska wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym oraz autorka takich przebojów jak "Najpiękniejsza w klasie", "Od rana mam dobry humor" czy "Margarita".

Jej repertuar jest równie zróżnicowany jak paleta jej scenicznych i estradowych wcieleń: raz pojawia się w bardzo sensualnych, obcisłych sukienkach, innym razem stawia na rozkloszowane, dziewczęce kroje, jeszcze innym  -  na tren z tiulu, który dodaje jej wizerunkowi lekkości i bajkowości. To właśnie taki baśniowy wizerunek wokalistka wypracowała sobie przez lata. W końcu to dzieci i młodzież są największymi fanami jej twórczości.

Z racji na fakt, że wokalistka niepodzielnie rządzi młodzieżową estradą od lat i regularnie zaskakuje swoimi lookami, postanowiliśmy zapytać Majki, kogo uznaje za swoje modowe autorytety, jaki ma stosunek do tatuaży oraz co uważa za swoją największą modową wpadkę. A Majka jak na kobietę  z klasą i poczuciem humoru przystało, odpowiedziała nam na wszystkie pytania bardzo szczerze i z pełnym uśmiechem. Nic dziwnego. W końcu od lat szczyci się tytułem kawalera (a raczej damy!) Orderu Uśmiechu!

Jeśli przez jeden dzień mogłabyś z bliska podziwiać przygotowania w pracowni projektanta, byłby nim… Diane von Fustenberg.

Nawet pod groźbą więzienia nie założę… Gorsetu.

Musisz wytatuować sobie logo marki. Z którą firmą na tyle się identyfikujesz, by stale towarzyszył Ci jej symbol / logo? Nie ma takiej opcji, żebym sobie cokolwiek wytatuowała!

Kopciuszek miał swój pantofelek, a Czerwony Kapturek okrycie, jaka część garderoby określa Ciebie? Każdy rodzaj sukienki.

Moja ikona stylu/mody… Modowy autorytet? Sharon Stone.

Moje ulubione miejsce na zakupy w Polsce ... i za granicą? Klif w Warszawie, Victor Butique we Wrocławiu, Macy’s w USA.

W co zainwestujesz w tym sezonie, choć cena byłaby astronomiczna? Astronomiczne ceny mnie w ogóle nie interesują!

Jakim prostym i szybkim trickiem sprawiasz, by wyglądać sexy? Lekki makijaż i obcisła sukienka ;-)

Co uważasz za największy modowy obciach? Wielkie poduchy na ramionach!

Twoja największa modowa wpadka, której wstydzisz się do tej pory? Było ich tak wiele, że wszystkich już nie pamiętam (śmiech).

jj

ANKIETA

zobacz także
 
reklama