wersja beta

Gwiazdy na zimowych spacerach z dziećmi

Tagi: Zosia Ślotała   -   Anna Wendzikowska   -   dziecko   -   Kids   -   wózek dla dziecka   -   Mima   -   Stokke

2016-01-20
Zosia Ślotała Fot. https://www.instagram.com/miss_zi/, Anna Wendzikowska Fot. https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

Zima to doskonały czas na energiczny wypoczynek na świeżym powietrzu. O tym, jak gwiazdy korzystają ze styczniowej aury pisaliśmy na KimKim.pl już wczoraj. Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się pomysłom dwóch młodych mam na to, jak na ośnieżonym dworze spędzić czas ze swoimi pociechami. Nie zdziwi was za pewne fakt, że po lupę wzięliśmy Annę Wendzikowską i Zosię Ślotałę.

Ania wybrała się ostatnio na styczniowy spacer ze swoją córeczką Kornelią. Maleństwo „spacerowało” z mamą po ulicach Warszawy w bardzo stylowym, czarno-białym wózku marki Mima. O dobry wygląd samej siebie zadbała także stylowa mama. Dziennikarka „Dzień dobry TVN” wybrała na okazję tej przechadzki modne szarości: płaszcz Square 13, szalik Hugo Boss oraz czapkę LaWool. Za dopełnienie looku posłużyły jej kultowe, beżowe buty EMU.

Nie mniej stylowo na spacerze ze swoją córeczką Ranią prezentowała się Zosia Ślotała, która pokazała się w sztucznym futerku River Island i z torbą La Millou.

Stylistka woziła swoją pociechę w praktycznym wózku marki Stokke Baby. Co jest w nim takiego niezwykłego? Specjalnie dla nas Zosia wytłumaczyła swój wybór:

“Wózek Stokke Baby to istnie kosmiczny wózek! Korzystam praktycznie z każdej jego funkcji! Mała może w nim swobodnie leżeć albo siedzieć. Wózek ten mogę zmienić na fotelik, żeby dzieciaczek mógł ze mną siedzieć przy stole jak jemy poza domem... A poza praktycznymi jego aspektami, kto by nie chciał jeździć tak kosmicznym pojazdem?!”

No właśnie, kto? Szczególnie, że wózek ten, jak zdradziła nam Zosia, ma możliwość dołączenia rękawiczek-mufek, które przyczepia się do wózka, żeby mamie nie marzły ręce podczas prowadzenia wózka w zimie.

Jak widać, dziecięcy wózek to współcześnie już nie tylko leżanka dla dziecka, lecz także praktyczne centrum przydatnych gadżetów dla świadomego rodzica.

ao

ANKIETA

reklama