wersja beta

HIT Instagramu: piesek Boo gwiazdą Internetu

Tagi: pies   -   Boo   -   zabawka   -   Gund

2016-02-21
Fot. https://www.instagram.com/buddyboowaggytails/

Są na świecie zwierzęta, które mają więcej fanów niż niejedna gwiazda czy celebryta. Jednym z takich zwierzaków jest kotka Karla Lagerfelda Choupette, innym - Venus Cat, którego na social mediach obserwuje prawie 850 tysięcy fanów. Venus wyróżnia się na tle pozostałych kotów swoim pyszczkiem w dwóch kolorach, przez co wygląda jak jedna z postaci opowieści o Batmanie „Dwie Twarze”. Internetowa społeczność kocha się jednak nie tylko w kotach, lecz także w słodkich pieskach. Jednym z nich jest pies rasy pomeranian o imieniu Boo

Słodki piesek charakteryzuje się nie tylko bardzo sympatycznym pyszczkiem, lecz także nietypowym sposobem umarszczenia. Jego puszysta sierść na całym ciele ma kolor biały, który jedynie w okolicach psiej „grzywy” przechodzi w delikatny, ciepły brąz. 
Czym jeszcze piesek zawojował serca Internautów?

Puchate pomeraniany swoim sympatycznym wyglądem i towarzyskim usposobieniem zyskały rzeszę wielbicieli na całym świecie. Boo stał się jednak gwiazdą Instagramu nie bez powodu. Dzięki odpowiedniemu strzeżeniu zaczął przypominać małego, pluszowego misia. Nie trzeba było więc długo czekać na maskotkę do złudzenia przypominającą tego popularnego pupila. Jeżeli chcecie mieć własnego Boo, to w ofercie sklepów online bez problemu znajdziecie jego pluszową wersję.

ao

ANKIETA

reklama