wersja beta

Margaret wzoruje się na Natalii Siwiec?

Tagi: Margaret   -   Natalia Siwiec   -   Telekamery   -   Bartek Janusz   -   Kate&Kate   -   TOUS   -   Sebastiano Milano   -   stylizacja   -   sukienka   -   szpilki   -   kopertówka   -   biżuteria   -   kolczyki

2016-02-23
Fot. mwmedia

Margaret była jedną z barwniejszych postaci na gali Telekamery. Choć piosenkarka nie zdobyła żadnej nagrody, wyróżniła się wyjątkową stylizacją.

W poniedziałkowy wieczór w Teatrze Polskim po raz 19. wręczono Telekamery Tele Tygodnia. Gala tradycyjnie przyciągnęła tłum gwiazd związanych z telewizją. W gronie zaproszonych gości swoją stylizacja wyróżniała się Margaret. Piosenkarka postawiła tego wieczoru na projekt Bartka Janusza. Kraciastą sukienkę zestawiła z butami Sebastiano Milano i torebką Tous. Stylizację uzupełniła kolczykami Kate&Kate oraz pierścionkiem Apart.

Postanowiliśmy porozmawiać z Bartkiem Januszem na temat sukienki stworzonej dla Margaret. Zapytaliśmy projektanta skąd pomysł na taką kreację?

- W przypadku tej sukni po raz kolejny inspirowałem się barokiem. Wpływy tego okresu widać było zresztą w całej mojej ostatniej kolekcji „Roulette”, a ubrania z niej nosiły już m.in. Doda i Natalia Siwiec. Natalia pokazała się w podobnej sukni jak Margaret na tegorocznym Balu Dziennikarzy. Nie chciałem jednak powtarzać tego samego kroju i koloru, więc uznaliśmy z Gosią, że tym razem odszyjemy ten wzór z tkaniny w kratę. Myślę, że wyszło „krejzi”, bo tak właśnie miało wyjść. – powiedział nam Bartek Janusz.

Jak wspomniał Bartek, w podobnej sukience mogliśmy zobaczyć już Natalię Siwiec na Balu Dziennikarzy. Który projekt bardziej wam się podoba?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • VALENTINO
  4 986zł
  12 465zł
 • Katrus.com
  139zł
 • KENZO
  972zł
  1 945zł
 • VALENTINO
  4 624zł
  5 780zł
 • Katrus.com
  45zł
reklama