wersja beta

Pierwsze zdjęcie Saint West. Podobny do taty?

Tagi: Kim Kardashian   -   Kanye West   -   dziecko   -   Kids   -   dzieci   -   dzieci gwiazd   -   Saint West   -   zakupy online

2016-02-23
fot instagram kimkardashian

No i stało się! Kim Kardashian w końcu pokazała pierwsze zdjęcie syna! Mały Saint West pojawił się na oficjalnej stronie swojej mamy w rocznicę urodzin ojca gwiazdy.

Dzisiaj są urodziny mojego taty. Niczego nie chciałabym bardziej, niż tego, żeby mógł poznać swoje wnuki. Dlatego chciałam podzielić się z wami wszystkimi zdjęciem Sainta - tak pod zdjęciem napisała  celebrytka.

Przypomnijmy - ojciec Kim Kardashian, Robert, zmarł w 2003 roku.

Jak Wam się podoba mały Saint West w białych śpioszkach? Widzieliście już jego zdjęcie na profilu Kim? Fotkę zdążyło polubić ponad 2 miliony fanów Kardashianki. Na Instagramie pojawiły się już także fake’owe konta Sainta.

Ciekawe, jak na całe to zamieszanie reaguje tata małego „celebryty”. Zdawać by się mogło, że sen z powiek powinien spędzać mu jego wielomilionowy dług (piosenkarz ogłosił niedawno, że ma 51 milionów dolarów debetu!) jednak, jak widać na innym zdjęciu Kim, piosenkarz nie ma najmniejszego problemu z zaśnięciem.

Podczas gdy Kanye śpi sobie w najlepsze, cały świat zastanawia się, czy uda mu się wyjść z długu i odłożyć choćby kilkanaście tysięcy na fundusz studencki dla syna. Choć może zdąży jeszcze na niego zarobić, w końcu jeszcze nie porzucił projektowania śpioszko-podobnych wdzianek. A teraz mała inspiracja drzemie tuż obok...

aj

ANKIETA

reklama