wersja beta

Margaret: boję się świata mody, on mnie trochę przeraża

Tagi: Margaret   -   Deichmann   -   Adidas   -   spodnie dresowe   -   szpilki   -   płaszcz   -   stylizacja   -   Michał Szulc

2016-02-24
Fot. ONS

Zaledwie w poniedziałek wieczorem Margaret zachwyciła wszystkich w kreacji Bartka Janusza podczas gali Telekamery 2016, a już następnego dnia w pełnej krasie witała swoich gości na prezentacji nowej kolekcji butów Deichmann, które  sygnuje swoim pseudonimem artystycznym.

Gwiazda muzyki pop wystąpiła tym razem w miejskiej i bardzo kosmopolitycznej stylizacji własnego autorstwa. Na jej look złożyła się czarna baza: bluzka z nadrukiem i czarne spodnie Adidas oraz kurtka z metalizowanej skóry autorstwa Michała Szulca. Dopełnieniem tego outfitu była ekskluzywna torebka Kotur oraz sznurowane szpilki w kolorze brokatowej niebieskości – oczywiście z kolekcji Margaret dla Deichmann.

Podczas dnia promocyjnego linii butów wokalistka cierpliwie odpowiadała na pytania dziennikarzy. Oczywiście dała się namówić na krótki wywiad dla KimKim.pl. Podczas rozmowy zdradziła nam, jaki był klucz doboru poszczególnych modeli do jej linii:

„To już moja druga współpraca z marką Deichmann i znowu sama nie projektowałam tych butów, ale wybrałam kilkanaście modeli z oferty marki, które najbardziej przypadły mi do gustu. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu naszej pracy. Podoba mi się ta kolekcja – jest niezwykle kolorowa, wiosenna, wygodna i w dobrej cenie.”

Zapytaliśmy także wokalistę, czy nie ma w planach własnej, autorskiej kolekcji ubrań lub dodatków?

„Nie mam takiej pokusy póki co. To pewnie dlatego, że boję się świata mody, on mnie trochę przeraża. Świetnie czuję się za to w świecie muzyki. Na szczęście otaczają mnie świetni polscy projektanci i z ich pomysłów chętnie korzystam. Nie zmienia to faktu, że trochę sobie eksperymentuję ze swoim wizerunkiem. Choć faktycznie zdarza się, że czasem pracuję z Bratkiem Januszem nad jakąś sukienką dla mnie i wtedy udziela mi się duch twórczy!”

Na koniec spotkania zapytaliśmy Margaret, jak wspomina swoje ostatnie, dalekie wakacje?

„To był cudowny czas. Byłam w USA, Meksyku, na Bahamach i Kubie. Bardzo mi się tam podobało! Nie miałam Internetu, odpoczywałam bez telefonu, kąpałam się w błocie i jeździłam po górach na koniach. Bardzo to lubiłam. Mocno wypoczęłam i kiedy tylko wróciłam do kraju od razu złapałam przeziębienie…”

Bardzo nas ta informacja zmartwiła toteż życzymy wokalistce szybkiego powrotu do zdrowia! Szczególnie, że już 5 marca odbędą się polskie eliminacje do Eurowizji, w których wokalistka bierze udział. Mamy nadzieję, że do tego czasu wróci do formy i podczas koncertu eliminiacyjnego da z siebie wszystko. My za to już się zastanawiamy, jakie buty wówczas dla siebie wybierze. Czyżby któryś model z kolekcji dla Deichmann? 

od / jo

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • REPETTO
  567zł
  945zł
 • Katrus.com
  99zł
 • TOD'S
  675zł
  1 350zł
 • TOD'S
  1 057zł
  2 115zł
 • TORY BURCH
  648zł
  1 080zł
reklama