wersja beta

HIT Instagramu: najpopularniejszy lis świata

Tagi: Hit Instagramu   -   instagram   -   lis   -   Juniper

2016-03-10
Fot. https://www.instagram.com/juniperfoxx/

Juniper The Happiest Fox to prawdopodobnie najbardziej szczęśliwy lisek na świece. Dlaczego? Bo jako jedyny z tego gatunku posiada tak popularne konto na Instagramie. Nie wierzycie? Wejdzie na jego instagramowy profil. Ma on już ponad 244 tys. obserwujących!

Juniper mimo swojej dzikiej natury należy do zwierząt wyjątkowo udomowionych. Świadczą o tym jego instagramowe zdjęcia. Mały lisek przytula się na nich do swojego psiego przyjaciela, je z ludzkich naczyń, wyleguje się w torbach po zakupach a nawet przebiera się w ubrania.

Zdjęcia małego zwierzaka okazały się na tyle rozkoszne, że zainspirowały one twórców ubrań i gadżetów do stworzenia akcesoriów z jego podobiznami. Na rynku pojawiły się już m.in. T-shirty z jego mordką, notatniki, kalendarze, talerze i kubki. Producenci zabawek również zauważyli w jego popularności okazję do zarobku i wypuścili na rynek serię maskotek przypominających sympatycznego Junipera. Dzień dziecka co prawda dopiero za 3 miesiące ale może już dziś warto pomyśleć o pluszaku jako o potencjalnym upominku z tej okazji?

ao

ANKIETA

reklama