wersja beta

Gwiazdy żegnają zimę w klasycznych parkach

Tagi: klasyczny wtorek   -   parka   -   trend   -   Zuza Bijoch   -   Anna Mucha   -   Marina Łuczenko   -   Edyta Górniak   -   Marcelina Zawadzka   -   zakupy online

2016-03-14

Parka była ewidentnych hitem mijającej zimy! Projektanci po raz kolejny byli dla nas łaskawi. Fason ten często pojawia się na wybiegach, co czyni tę kurtkę idealną, bo jest nie tylko wygodna i ciepła, ale również modna. Na chłodniejsze dni w końcówce tegorocznej zimy najlepiej zaopatrzyć się w parkę w kolorze ciemnego khaki. Ten kolor idealnie zgrywa się z naturalnym odcieniem futra przy kapturze, a dodatkowo nieco osładza humor w trakcie ostatnich przymrozków.

Parka pasuje oczywiście przede wszystkim do stylizacji casualowych. Zwłaszcza do czarnych botków za kostkę, legginsów i długiego szalika. Jeśli nie chcesz, by obszerny fason parki zniekształcił sylwetkę, zdecyduj się na kurtkę ściąganą w talii jedynie z cienkim paskiem futra wokół szyi i załóż do niej kozaki na wysokim słupku. Na przełomie zimy i wiosny fashionistki chętnie noszą także zestawy „one total colour”, dlatego warto do szarej lub beżowej parki dobrać dodatki oraz ubrania w tym samym odcieniu.

Kurtka parka znalazła się już w szafie topowych gwiazd, które nie rezygnują z nich nawet na finiszu zimy. Coś na mówi, że także podczas pierwszych dni wiosny jeszcze nie raz je w nich zobaczymy! Kto lansował w tym sezonie parkowy trend? Najwcześniej widywaliśmy w nich Edytę Górniak, Marinę Łuczenko, Annę Muchę, Zuzę Bijoch i Marcelinę Zawadzką. Jakie miały na nie pomysły i z czym je zestawiały? Tego dowiecie się z naszej pełnej modowych inspiracji galerii!

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • KENZO
  973zł
  3 245zł
 • TORY BURCH
  792zł
  1 980zł
 • MONCLER
  5 730zł
 • MONCLER
  5 240zł
 • MONCLER
  6 300zł
reklama