wersja beta

Która gwiazda postawiła na sokowy detoks?

Tagi: juicy jar   -   dieta   -   Dawid Woliński   -   fit   -   jedzenie   -   zakupy

2016-03-15
fot fb Dawid Wolinski

W weekend Dawid Woliński świętował woje 39 urodziny. Z tej okazji dostał aż dwa torty oraz jak dało się wywnioskować z jego social mediów – nie odmówił sobie jednej czy dwóch lampek szampana, po których jak wiadomo – czasem lubi zaboleć głowa. Z tej racji w nowy tydzień projektant wszedł z zupełnie świeżym pomysłem na detoks.

‪- Zaczynam pourodzinowy ‪detoks. 3 dni na soku! Jak widzicie lodówka gotowa., napisał na swoim Instagramie. I jak zapowiedział tak zrobił.

Dawid postanowił przejść na trzydniową dietę sokową oferowaną przez markę Juicy Jar. Wcale się temu wyborowi designera nie dziwimy. Po zdrowe soki wyciskane na zimno już wcześniej sięgnęły m.in. Honorata Skarbek, Małgorzata Rozenek i Klaudia Halejcio. Nie ma się co oszukiwać – sokowe „dżary” są absolutnym hitem już drugi sezon z rzędu. Co jest w nich zatem tak niezwykłego? 

Po pierwsze nazwy. Każdy sok ma zabawny tytuł kojarzący się z jakimś zjawiskiem pop-kultury, np. Lemon Zawodowiec, Soko Chanelle, Brealing Red czy Green Force 1. Po drugie – technologia i skład. Soki te wytwarzane są specjalną metodą 2-tonowego ucisku a w ich skład wchodzą świeże warzywa i owoce, nazwane równie zabawnie jak soki: jabłko Adama, natka wariatka, bataty od taty i limetka kokietka. A po trzecie – zabawny sposób pakowania i pakiet pozytywnej energii, którą założycielki brandu wysyłają do swoich klientów wraz z każdą porcją soku.

Juicy Jar skomentowało nawet wybór Dawida na swoim Facebooku:

- Dawid Woliński do tematu detoksu podszedł wyjątkowo profesjonalnie. W myśl zasady ‘nie kuś losu’ jedyną zawartością lodówki w tym czasie powinny być soki.

Hm. Brzmi smacznie choć jednocześnie dość przerażająco. Czy Was też stać byłoby na takie poświęcenie?

aj

ANKIETA

reklama