wersja beta

Trenuj jak gwiazdy. Postaw na energetyczne kolory!

Tagi: Zosia Ślotała   -   Candice Swanepoel   -   Ewa Chodakowska   -   Anna Lewandowska   -   kolorowa środa   -   sport   -   top   -   legginsy   -   ćwiczenia

2016-03-15
Candice Swanepoel Fot. https://www.instagram.com/victoriassecret/, Zosia Ślotała Fot. https://www.instagram.com/miss_zi/

Właściwie dobrany strój na sportowy trening to podstawa. Każdy rodzaj aktywności fizycznej wymaga nieco odmiennego ubioru. W innym ubraniu biegamy, w innym ćwiczymy jogę, a jeszcze w innym idziemy na zumbę czy kickboxing. Czym kierować się, wybierając strój na sportowy trening?

Ubranie do ćwiczeń powinno być przede wszystkim wygodne. Począwszy od bielizny, po odpowiednio związane włosy. Poszczególne elementy, takie jak spodnie czy podkoszulek, mają na ogół dopasowane fasony. Warto pamiętać, że dobrze dobrany strój pomoże w treningu i znacznie poprawi wyniki! A o to przecież nam chodzi. Głównie. Choć nie tylko. W końcu wygląd na siłowni, sali treningowej czy bieżni jest równie ważny.

Sportowe kolory powinny być widoczne. Wszelkie neonowe barwy to doskonałe rozwiązanie dla sportowców, którzy biegają, jeżdżą na rowerze lub rolkach, czyli poruszają się wszędzie tam, gdzie łatwo o kolizję z innym użytkownikiem drogi.

Najmodniejsze są obecnie różne odcienie zieleni – od neonowej po limonkową i trawiastą. Można zestawiać ją z różowym – zarówno tym pudrowym, jak i intensywnymi jego odcieniami. Pożądane są również czerwienie, pomarańcze, fiolety czy niebieskości. W tych kolorach producenci ubiorów i gadżetów dla sportowców produkują podkoszulki, kurtki, buty, spodnie, topy, ale też zegarki bransoletki, torby, opaski na głowę i nadgarstki.

Z mody na kolorowe, przede wszystkim neonowe, ubrania do biegania, ćwiczenia i pływania skorzystały już gwiazdy. Te topowe wybrały wyraziste kolory i odważne kroje. Na kolor w swoich sportowych lookach postały już m.in. Ewa Chodakowska, Ania LewandowskaZosia Ślotała a za wielkim oceanem – obecny aniołek Victoria’s Secret, Candice Swanepoel. Zobaczcie w naszej galerii, jak panie prezentują się w tak mocnych lookach. Może i was zmotywują one do ćwiczeń na wiosnę?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  119zł
 • TORY BURCH
  595zł
 • Katrus.com
  40zł
 • TORY BURCH
  564zł
  940zł
 • KENZO
  378zł
  420zł
reklama