wersja beta

Znana modelka i jej córka w bliźniaczych kompletach

Tagi: Kamila Szczawińska   -   Bizuu   -   spódnica   -   bluzka   -   stylizacja   -   zakupy

2016-03-17
fot. instagram kamilaszczawinska

Pamiętacie, jak pisaliśmy o Agacie Rubik, która na dzień prasowy marki Papillon założyła taką samą sukienkę jak jej córeczka Helenka? Obie zaskoczyły wówczas piękną stylizacją przygotowaną specjalnie dla obu pań przez Papillon. Agata i jej córka ubrane były wówczas w identyczne projekty, na które założyły się: różowa bluzka i żakardowa spódniczka w romantyczny wzór z najnowszej kolekcji.

Na podobne rozwiązanie zdecydowała się ostatnio także Anna Wendzikowska, która opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z córeczką na rękach. Obie zaprezentowały się w identycznych sukienkach. Szara sukienka matki i dziecka pochodziła z oferty sklepu Nenuszka.

Na trend identycznych ubranek dla matki i córki załapała się także Kamila Szczawińska. Znana modelka zamieściła ostatnio na swoim blogu Myfitinspirations.com zdjęcie siebie i swojej pociechy w bliźniaczych kompletach uszytych z dzianiny. Komplety pochodziły i od Bizuu i powstały w ramach akcji „6-ty Zmysł Projektanta”.

„6-ty Zmysł Projektanta” jest kampanią, dzięki której Whirlpool łączy świat technologii użytkowej ze światem mody. Razem z duetem Bizuu, Michałem Szulcem i Ekskluzywnym Menelem Kamila postara się pokazać szerokiemu gronu odbiorców rozwiązania, które pomogą im dbać o ulubione ubrania, chroniąc tkaniny, z których są wykonane. Jednym z głównych bohaterów tej akacji będzie właśnie popularna dresówka.

W dresówce bawełna idealnie łączy się z lycrą, którą charakteryzuje duża rozciągalność, a także rozprężność. Dzięki lycrze materiał zawsze wraca do swojego poprzedniego kształtu. Przez to użytkownikom nie grożą rozciągnięte łokcie czy kolana. Ponad to, ubrania uszyte z takich tekstyliów wyglądają niezwykle estetycznie. Szczególnie, kiedy projektanci wymyślą model uniwersalny, który równie dobrze jak na mamie, leży także na jej córce. Lub odwrotnie. 

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  53zł
 • Katrus.com
  40zł
 • Katrus.com
  50zł
 • Katrus.com
  89zł
 • Katrus.com
  89zł
reklama