wersja beta

#Style Hashtag Award: Radek Pestka zwycięzcą w kategorii Debiut Roku!

Tagi: Radek Pestka   -   #Style Hashtag Award 2015   -   stylizacja   -   H&M   -   Converse   -   tenisówki   -   bluza   -   spodnie

2016-03-19
Fot. Oscar Dąbkowski

Sezon nagród i wyróżnień filmowych oraz show-biznesowych dobiegł końca. Oscary, Telekamery, nagrody Bafta i Orły zostały już rozdane. Także KimKim.pl rozstrzygnęło swój wielotygodniowy plebiscyt KIMKIM.pl #Style Hashtag Award 2015, który ogłosiliśmy pod koniec zeszłego roku. Zwycięzców wybranych przez naszych czytelników i widzów podaliśmy w zeszłym tygodniu. Teraz przyszła pora na przekazanie statuetek. Jako pierwszy odebrał ją Radek Pestka, który zwyciężył w kategorii Debiut Roku.

Radek wyprzedził w tej rozgrywce czwórkę pozostałych nominowanych, a byli nimi Paulina Chapko, Celia Jaunat, Helena Norowicz i Marta Dyks. Co doceniliśmy w jego stylu i osobowości nominując go w tej właśnie kategorii?

Przede wszystkim to, że w przeciągu jednej edycji programu Top Model wyrósł na topowego polskiego modela, który jako pierwszy mężczyzna w Polsce pokazał się na okładce Glamour i zaczął nosić męskie spódniczki oraz inne niezwykle odważne ubrania, na które większość facetów by się nie zdecydowała. Równie mocno doceniliśmy jego fryzjerską metamorfozę, do której na początku nie był przecież przekonany.  Ale jak widać – opłaciło się!

Radek odebrał statuetkę KIMKIM.pl #Style Hashtag Award w ten weekend  w warszawskim showroomie Aliganza. Tam też umówiliśmy się z nim na wywiad. Podczas rozmowy model podziękował za nagrodę i szczerze wyznał, ile ono dla niego znaczy:

„Niezwykle cieszę się z tego wyróżnieni, szczególnie że o wygranej dowiedziałem się już po samym głosowaniu. Tym bardziej się cieszę, że to moja pierwsza taka statuetka w życiu! No i sama jej forma jest niezwykle ładna! Nie spodziewałem się, że znajdę się w tak zaszczytnym gronie. W końcu w innej kategorii wygrała Agnieszka Szulim, której styl bardzo mi się podoba i który podziwiam. W mojej kategorii nominowaliście też Panią Helenę Norowicz, która jest super! Wystąpiła w kampanii Bohoboco, która była świetna. Niezwykle ją cenie i mam nadzieję, że uda nam się wystąpić kiedyś razem w jednej sesji. Bardzo na to liczę!”

Cieszymy się z wygranej Radka, szczególnie że to właśnie od nas otrzymał pierwszą statuetkę w swoim życiu! Jeszcze raz mu serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać kampanii wizerunkowej, w której stanie przed obiektywne z Heleną Norowicz! Wy też tak macie?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Hummel
  280zł
 • New Balance
  340zł
 • Kickers
  396zł
 • Supra
  340zł
 • Superga
  220zł
zobacz także
 
reklama