wersja beta

Najdroższy ślub w historii Instagramu

Tagi: ślub   -   suknia ślubna   -   Jennifer Lopez   -   Khadija Uzhakhovs   -   Elie Saab

2016-04-03
Fot. https://www.instagram.com/svadebny_blog/, Fot. https://www.instagram.com/svet_vv_dome/

Weekend wielkanocny to idealny czas na śluby i wesela. Sakramentalne „tak” wypowiedziały wówczas projektantka Ewa Szabatin i piosenkarka Marika. I choć ich ślubami jeszcze przed chwilą żyła niemal cała Polska, to jednak na wschodzie w tym samym czasie odbywało się wesele, o którym po dziś dzień huczy cały świat!

W ostatni weekend marca w Moskwie odbył się bowiem ślub 20-letniej Khadiji Uzhakhovs i Saida Gutserieva. I pewnie nie byłoby w tych zaślubinach nic nadzwyczajnego, gdyby weselny zespół nie składał się z gwiazd światowego formatu a za dekorację sali bankietowej nie posłużyły miliony świeżych kwiatów. O wszystkich tych fanaberiach dowiedzieliśmy się dzięki Instagramowi!

Dzięki fotorelacji opublikowanej przez gości na tej aplikacji mogliśmy podziwiać Jennifer Lopez, która podczas swojego krótkiego show zachwyciła kilkoma różnorodnymi kostiumami. Oprócz amerykańskiej gwiazdy dla nowożeńców zaśpiewali jeszcze Enrique Iglesias i Sting, który uświetnił imprezę m.in. wykonaniem „Desert Rose” - ulubionej piosenki panny młodej.

Khadija prezentowała się olśniewająco w kreacji haute-couture od libańskiego projektanta Elie Saaba. Suknia – oczywiście specjalnie zaprojektowana dla niej - została sprowadzona prosto z Paryża i ważyła ponad 11 kg! Do kreacji dopasowano wysadzaną diamencikami tiarę, torebkę oraz czółenka.

Według krążących plotek moskiewska, widowiskowa uroczystość zorganizowana w wykorzystaniem milionów żywych kwiatów i prawdziwych fontann kosztowała, bagatela, miliard dolarów. Jej gospodarz mógł sobie jednak na taki wydatek pozwolić. Ojcem panny młodej jest kazachski potentat naftowy Michaił Gutseriev, którego majątek szacowany jest na 6,2 miliardy dolarów. Ciekawe zatem, ile z reszty jego majątku dostał w posagu świeżo upieczony pan młody…?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  52zł
 • Katrus.com
  119zł
 • Katrus.com
  139zł
 • Katrus.com
  139zł
 • Katrus.com
  119zł
reklama