wersja beta

Rozalia Mancewicz już czeka na swoje pierwsze dziecko!

Tagi: Kids   -   dziecko   -   kocyk   -   Rozalia Mancewicz   -   wyprawka

2016-04-10
Fot. https://www.instagram.com/rozamance/

Rozalia Mancewicz już nie może doczekać się porodu. W oczekiwaniu na swoje pierwsze dziecko zbiera tzw. wyprawkę dla malucha. W pokoju dziecięcym na jej pierworodnego czeka już łóżeczko, wygodne poduchy i wózek. Teraz do gadżetów tych dołączył spersonalizowany kocyk od marki Name Me. I choć na kocyku nie ma imienia przyszłego dziecka byłej Miss Polonii, to jednak jest bardzo rozczulający napis „Born to be loved”.

Na czym polega fenomen marki Name Me, po produkty której sięga coraz więcej przyszłych mam?

Założyciele brandu uważają, że gadżetom taśmowej produkcji brakuje duszy, i dlatego maluszki szybko o nich zapominają. Stąd też ich kolekcja powstała po to, aby każdy niemowlak mógł otrzymać niepowtarzalny prezent. Twórcy Name Me szyją kocyki z myślą o tym jednym, wyjątkowym bobasie, dlatego prezent od marki będzie dla niego pamiątką na całe życie, która przecież ucieszy także rodziców!

Patrząc po minie Rozalii nie mamy wątpliwości, że ją biały kocyk w czarny zadruk ucieszył ją co nie miara! Ciekawe tylko, czy zamówi drugi z nadrukiem imienia jej dziecka, kiedy tylko to przyjdzie na świat…

ao

ANKIETA

reklama