wersja beta

Gwiazdy na pokazach mody w Katowicach

Tagi: Paulina Sykut-Jeżyna   -   Katarzyna Zielińska   -   Łukasz Jemioł   -   stylizacja   -   szpilki   -   sukienka   -   kurtka   -   bomberka   -   Bizuu

2016-04-11
Paulina Sykut-Jeżyna Fot. ONS,

Kasia Zielińska i Paulina Sykut-Jeżyna to zaledwie dwie z plejady gwiazd, które w weekend spotkać było można w Katowicach w centrum handlowym Silesia Center. Aktorka i dziennikarka Polsatu pojawiły się tam z okazji odbywających się pokazów mody, na których zostały zaprezentowane trendy na wiosnę i lato ze sklepów  i butików znajdujących się w centrum handlowym.

Paulina Sykut-Jeżyna była jedną z prowadzących imprezę. Z tej okazji wybrała bardzo elegancki look: różową sukienkę z plisowanym dołem i kokardą pod szyją od Bizuu oraz klasyczne, czarne szpilki.

Na zupełnie inny look postawiła tego dnia popularna aktorka i gwiazda programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kasia Zielińska na wizytę w Katowicach wybrała sukienkę i bomberkę  z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Oba ubrania utrzymane były w kolorze zgniłej zieleni.

Kto jeszcze pojawił się na pokazach w Silesia Center? Nie mogło zabraknąć Oliviera Janiaka, Kuby Wesołowskiego i Krzysztofa Ibisza, którzy partnerowali wyżej wspominamy paniom na scenie.

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  119zł
 • VALENTINO
  2 716zł
  6 790zł
 • Katrus.com
  119zł
 • HERVE LEGER
  5 110zł
 • MONCLER
  4 820zł
reklama