wersja beta

HIT Instagramu: tropikalna tapeta

Tagi: Katie Holmes   -   Sienna Miller   -   Zac Posen   -   tapeta   -   home   -   wystrój wnętrz   -   wnętrza   -   Banana Leaf   -   Dorothy Draper

2016-04-21
Fot. https://www.instagram.com/cartoonelle/

Wiosna to idealny czas na zmiany. Porządki w twojej szafie to za mało? Jeżeli potrzebujesz prawdziwej rewolucji to może warto rozważyć remont.

Jeżeli znudziły cię już skandynawskie inspiracje z ascetycznymi wnętrzami, to zobacz jak prezentuje się we wnętrzach tropikalna tapeta. Jej wzór została zaprojektowany w 1942 roku na specjalne zamówienie Beverly Hills Hotel. Jednak tapeta zyskała tak ogromną popularność, że zaczęła pojawiać się również w innych wnętrzach.

Tapetę mogliśmy zobaczyć między innymi w filmie z Leonardo DiCaprio "Aviator" lub w jednym z sezonów popularnego serialu "Przyjaciele". Jeżeli poza szklanym ekranem chcesz oglądać ją również w swoim domu, to poniżej znajdziesz podpowiedź, gdzie ją kupić. Wciąż jeszcze nie masz pewności? Na żywo możesz ją zobaczyć w restauracji Odette w Warszawie. Piękne wnętrze i pyszne słodkości z pewnością pomogą w podjęciu decyzji. 

Tak jak w przypadku wielkich domów mody, które inspirują sieciówki i w tym przypadku doczekaliśmy wielu interpretacji popularnego wzoru. Liście bananowca charakterystycznego dla wzoru "Banana Leaf" można pomylić z wzorem, którego autorką jest Dorothy Draper. Tapeta "Brazilliance", którą przygotowała poza tropikalnymi liśćmi ma jeszcze kiście owoców. W naszej galerii możecie zobaczyć jak na jej tle pozuje Sienna Miller

To jak? Remont już zaplanowany? 

ao

ANKIETA

zobacz także
 
najpopularniejsze
reklama