wersja beta

Angielski dla najmłodszych

Tagi: maki mon ami   -   Zosia Ślotała   -   Kids   -   dziecko   -   zakupy online   -   książka

2016-04-22
Fot. https://www.instagram.com/miss_zi/

Zosia Ślotała już po raz kolejny udowodniła, że świetnie zna najnowsze trendy. Tym razem jednak nie mówimy o najmodniejszych ubraniach i dodatkach, a gadżetach dla dzieci. Stylistka na każdym kroku udowadnia, że aktualnie najważniejsza jest dla niej Rania i jej szczęśliwe dzieciństwo.

Wśród masy zdjęć z przeróżnymi dodatkami, ubrankami i zabawkami dla dzieci na Instagramie Zosi Ślotały wypatrzyliśmy jedno, na którym naszą uwagę zwróciły anglojęzyczne książeczki dla dzieci. Jeżeli chodzi o naukę języków to z pewnością nie ma na co czekać i stylistka świetnie o tym wie. Książeczki za pomocą których będzie zapoznawać córeczkę z angielskim znalazła w sklepie TK Maxx.

Oprócz książeczek naszą uwagę zwróciła również poduszka z charakterystycznym lemurem. Ten sympatyczny zwierzak o imieniu Leon to jeden z bohaterów stworzonych przez Dawida Wolińskiego. Projektant, który stworzył markę Maki Mon Ami niedawno poszerzył ilość bohaterów dostępnych w jego kolekcji. Do wspomnianego Leona, lamy Mili, misia Dawida i sowy Poli, dołączyły dwa psiaki. Jeżeli śledzisz Dawida Wolińskiego na Instagramie to Frania i Józia na pewno nie są ci obce.

Wiesz już kto mógłby się ucieszyć z kolorowych bajek pomocnych w rozpoczęciu nauki angielskiego albo miękkiej poduchy idealnej do odpoczynku po lekcji? 

ao

ANKIETA

reklama