wersja beta

Biała koszula wciąż króluje

Tagi: Edyta Herbuś   -   Natasza Urbańska   -   Paulina Krupińska   -   Izabela Janachowska   -   Kasia Stankiewicz   -   klasyczny wtorek   -   koszula   -   stylizacja

2016-03-28
Izabella Janachowska Fot. ONS, Edyta Herbuś, Natasza Urbańska Fot. mwmedia

Co do tego, że biała koszula jest królową wszystkich ubrań, nie ma chyba żadnych wątpliwości. Pytanie tylko, jak i do czego ją założymy. Z racji na fakt, że biała koszula to klasyk równie stary i ograny jak czarny garnitur, nie należy się dziwić, że gwiazdy szukają na niego coraz to nowych pomysłów. I noszą je dziś równie chętnie, jak 5, 10, 15 a nawet 50 lat temu!

Po białe, koszulowe góry w swoich stylizacjach sięgają chętnie takie gwiazdy jak Edyta Herbuś, Izabella Janachowska, Natasza Urbańska, Paulina Krupińska i Kasia Stankiewicz.

Edyta zakłada białą koszulę do obcisłych dżinsów i szpilek oraz modnej torebki. Na szpilki stawia też Iza Janachowska, choć tancerka woli zestawiać białą górę z czarnymi spodniami i tasiemką wiązaną pod szyją w takim samym kolorze. Po czerń na dole sięga także Natasza Urbańska. Aktorka, tancerka i piosenkarka uzupełnia ten look jednak ciężkimi butami z nitami i ciemna torebką z frędzlami.

Zupełnie inny pomysł na białą koszulę mają za to Paulina Karpińska i Kasia Stankiewicz. Modelka i Miss Polonia zestawia bowiem białą koszulę z pastelową spódniczką i dodatkami utrzymanymi w podobnej tonacji. Na białą koszulę przypominającą marynarkę zdecydowała się ostatnio także była wokalistka zespołu Varius Manx, którą możemy obecnie oglądać w programie „Taniec z gwiazdami”. Piosenkarka biały zestaw dopełniła grafitowym płaszczem i czarnymi szpilkami, a całość dodatkowo ozdobiła uśmiechem tak samo śnieżnobiałym, jak koszule o których tu piszemy.

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  99zł
 • Katrus.com
  89zł
 • Katrus.com
  89zł
 • Katrus.com
  99zł
 • Katrus.com
  89zł
reklama