wersja beta

Blanka Lipińska w skórzanej sukience na ramówce Polsatu

Tagi: ramówka Polsatu   -   polsat   -   Isabel Marant

2020-03-06
źródło: AKPA Polska Press

W środę 4.03 odbyła się huczna premiera ramówki Polsatu. Konferencje ramówkowe to doskonała okazja dla stacji telewizyjnych by zaprezentować repertuar na nadchodzący sezon oraz wypromować swoje nowe i stare gwiazdy. Takie wydarzenia zawsze przyciągają tłumy polskich celebrytów. Na ramówce Polsatu pojawiły się takie gwiazdy stacji jak: Blanka Lipińska, Julia Wieniawa, Paulina Sykut-Jeżyna, Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Nykiel, Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Edyta Zając. 

Na ściance i rozłożonym specjalnie na tę okoliczność czerwonym dywanie nie zabrakło wschodzącej polskiej gwiazdy Blanki Lipińskiej. Pisarka doczekała się niemałej sławy po wydaniu głośnej powieści "365 dni", nazywanej "polskim Greyem" lub "pierwszym polskim erotykiem". W ostatnim miesiącu w polskich kinach miała miejsce premiera ekranizacji powieści, w której role główne zagrali Michele Morrone i Magdalena Lamparska.

Podczas ramówki Polsatu Blanka Lipińska zaprezentowała swoje "drapieżne wcielenie". Gwiazda była ubrana w odważną czarną skórzaną sukienkę z bufkami projektu Isabel Marant. Dobrała do niej zamszowe czarne botki z metalowymi noskami, również Domu Mody Isabel Marant, a włosy spięła w wysoki kok.

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • MONCLER KIDS
  1 759zł
 • ROBERTO CAVALLI
  1 919zł
  2 399zł
 • KENZO
  2 089zł
 • TOD'S
  1 596zł
  1 995zł
 • LIU JO
  560zł
reklama
WARTE OBEJRZENIA