wersja beta

Blogerzy Ms. and Mr. Who w swobodnej, letniej stylizacji. Zobacz, co się na nią złożyło!

Tagi: MRandMSwho.com   -   Valentino   -   Gianvito Rossi   -   One Teaspoon   -   Polo Ralph Lauren   -   Kenzo   -   Christian Louboutin   -   Look   -   blog   -   buty   -   spodnie   -   stylizacja

2015-08-25
Fot. mrandmswho.com

Milena i Adam to modna para, która prowadzi nie mniej modnego bloga MRandMSwho.com. Pan i Pani „Who” starają się pokazać jak wielkie, światowe marki mogą odnaleźć się na warszawskich ulicach. Otwierają szafy swoich i swoich przyjaciół, bawiąc się modą w poszukiwaniu luksusowych, wyjątkowych ubrań i dodatków. Ostatnio para wybrała się na spacer po warszawskich Łazienkach i postanowiła sprawdzić, jak smakuje „swoboda w najlepszym stylu”.

Adam wybrał na tę okazję biały T-shirt z nadrukowym graficznym misiem Moncler, dżinsy Polo Ralph Laurent, granatowy plecak z czarnymi ćwiekami Christian Louboutin i czarne trampki we wzór oczu od Kenzo. Stylizacji dopełniły okulary przeciwsłoneczne Valentino.

Milena również postawiła na lekko sportowy look, okraszony obrobioną elegancji i glamouru.  Jej także za bazę posłużył biały T-shirt z nadrukiem – tym razem zapisanego serca marki Valentino oraz porwane dżinsy One Teaspoon.

Look uzupełniły okulary Victoria Beckham, różowy mini-plecak ze złotymi ćwiekami Valentino i szpilki nude z transparentnymi wstawkami Gianvito Rossi

aj

 

Komentarze
Dodaj komentarz:
Dodaj komentarz:
ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • VICTORIA BECKHAM
  940zł
 • VALENTINO
  1 870zł
 • GIANVITO ROSSI
  1 684zł
  2 105zł
 • Katrus.com
  119zł
 • VALENTINO
  2 825zł
zobacz także
 
reklama