wersja beta

Bomberki? Tej wiosny tylko w kolorze!

Tagi: kolorowa środa   -   bomberka   -   kurtka   -   Ada Fijał   -   Joanna Horodyńska   -   Katarzyna Zielińska   -   Sylwia Gliwa   -   Natalia Klimas   -   stylizacja

2016-04-12
Joanna Horodyńska Fot. ONS, Katarzyna Zielińska Fot. mwmedia, Ada Fijał Fot. mwmedia

Kurtki bomberki to istne „must have” tej wiosny. Sięgające do talii, bez kołnierza, wykończone ściągaczami są oczywistym uzupełnieniem swobodnych stylizacji. Jednak w tym sezonie bomberki wkroczyły także na salony. I to dosłownie! Krótkie kurtki z połyskliwych tkanin, haftowane, zdobione kamieniami to awangardowa alternatywa dla żakietu. Doskonale wyglądają ze spodniami, ale można je nosić także ze spódnicą - od mini do maksi. To, co jednak jest najważniejsze w tym sezonie to wymóg, aby kurtki te przyciągały wzrok bardzo wyrazistym kolorem lub ich grą!

Na kolorowe kurtki do pasa postawiły ostatnio topowe gwiazdy: Kasia Zielińska, Ada Fijał, Joanna Horodyńska, Natalia Klimas i Sylwia Gliwa.

Kasia Zielińska wystąpiła niedawno w Katowicach w bomberce khaki Łukasza Jemioła, którą sparowała z sukienką w kolorze zgniłej zieleni od tego samego projektanta. Na zielone akcenty w swojej kurtce posiwiała także Joanna Horodyńska. Jej bomberkę dodatkowo zdobiła kolorowa naszywka z brokatowych nici.

Na nieco inne barwy w swoich lookach postawiły inne gwiazdy: Sylwia Gliwa i Natalia Klimas wybrały bomberki w kolorze granatu. 

Fanką bomberek już od lat jest także Ada Fijał, która w kwestii modowych wyborów zawierza swojemu styliście Bartkowi Indyce. Ten jak zwykle wybrał dla niej bardzo gustowne nakrycie w czerni z białym rękawami, które piękne korespondowało z dodatkami w kolorze szarości, stali i pomarańczy.

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • MONCLER
  6 290zł
 • TORY BURCH
  3 750zł
  6 250zł
 • FAY
  1 281zł
  2 135zł
 • MONCLER
  3 400zł
 • MONCLER
  5 740zł
reklama