wersja beta

Bycie sexy nigdy nie było moim priorytetem

Tagi: Radek Pestka   -   Top Model   -   Gwiazda na śniadanie   -   wywiad z gwiazdą   -   kwestionariusz   -   moda   -   zakupy online

2016-04-08
Fot. instagram.com/radekpestka/

Radek Pestka to nie tylko wielki wygrany ostatniej polskiej edycji "Top Model", lecz także zwycięzca naszego plebiscytu #Style Hashtag Award, w którym był nominowany w kategorii Debiut Roku. W rozgrywce tej pokonał takie tuzy mody i modelingu jak Helena Norowicz czy Marta Dyks-Starosz.

Nasi czytelnicy docenili w Radku to, że w przeciągu jednej edycji programu "Top Model" wyrósł na topowego modela, który jako pierwszy mężczyzna w Polsce pokazał się na okładce Glamour.

Z tej okazji postanowiliśmy zadać mu 10, nie do końca wygodnych, pytań oscylujących wokół mody. Czego nie założy nigdy nawet pod groźbą więzienia? Logo jakiego domu mody wytatuowałby sobie na ramieniu? W co zainwestuje bajońską sumę w tym sezonie? Co uważa za największy modowy obciach? I w końcu – czy pamięta swoją największą modową wpadkę? Albo wpadki?

Ciekawi odpowiedzi młodego modela? Zobaczcie, jak z naszymi pytaniami podczas kolejnego gwiazdorskiego śniadania poradził sobie Radek Pestka.

 

 

Jeśli przez jeden dzień mógłbyś z bliska podziwiać przygotowania w pracowni projektanta, byłaby nim… Miuccia Prada! Uwielbiam to, co robi. Szczególnie w ramach marki Miu Miu.

Nawet pod groźbą więzienia nie założę… Lateksowych spodni. No chyba że będą modne… (śmiech)

Musisz wytatuować sobie logo marki. Z którą firmą na tyle się identyfikujesz, by stale towarzyszył Ci jej symbol/logo? Calvin Klein i jego najnowszy zapach Calvin Klein 2.

Kopciuszek miał swój pantofelek, a Czerwony Kapturek okrycie, jaka część garderoby określa Ciebie? Dżinsy Levi’s. Ostatnio kupiłem sobie nawet damski model, bo tak mi się podobały!

Moja ikona stylu/mody… Modowy autorytet? Aleksander Wang! Byłem zachwycony jego każdą klejoną kolekcją dla domu mody Balenciaga.

Moje ulubione miejsce na zakupy w Polsce ... i za granicą? Najczęściej kupuję w sieciówkach, nie ukrywam tego i nigdy nie ukrywałem. Zawsze najefektywniej wychodzą mi zakupy w butikach Zara i na zara.com.

W co zainwestujesz w tym sezonie, choć cena byłaby astronomiczna? Kamelowym płaszcz wiosenno-jesienny od Saint Laurent.

Jakim prostym i szybkim trickiem sprawiasz, by wyglądać sexy? Bycie sexy nigdy nie było moim priorytetem. Staram się być bardziej stylish niż sexy.

Co uważasz za największy modowy obciach? Kabaretki! Szczególnie noszone do zbyt krótkich spodni…

Twoja największa modowa wpadka, której wstydzisz się do tej pory? To były niewątpliwe moje pierwsze wpisy na bloga. Dla bezpieczeństwa już je na szczęście usunąłem! (śmiech)

aj

ANKIETA

reklama