wersja beta

Celia Jaunat jak Dama Kier. Jakie marki wybrała?

Tagi: Celia Jaunat   -   WAGS   -   Sandro   -   Alexander McQueen   -   stylizacja   -   Chanel   -   Maison Michel   -   kapelusz   -   kozaki za kolano   -   sukienka   -   torebka

2016-03-09
Fot. https://www.instagram.com/celiajaunat/

Celia Jaunat wie, jak zaskoczyć swoich instagramowych followersów. Co i rusz wrzuca na aplikację nowe zdjęcia, na których pokazuje coraz to nowe zestawy ubrań. Na jednym z ostatnich, słynna dziewczyna jeszcze słynniejszego piłkarza, postawiała na czarno-czerwony look w stylu prawdziwej Damy Kier.

Na intrygujący look Celii złożyły się tym razem czarna sukienka z czerwonym kołnierzykiem i płaszczyk (również w czerni) od francuskiej marki Sandro Paris, czarne skórzane kozaki na bardzo wysokim obcasie Alexander McQueen oraz intensywnie czerwone dodatki: kapelusz z taśmą rypsową Maison Michel oraz pikowana torebka Boy, oczywiście od Chanel.

Ciekawe, jak ten look przypadł do gustu jej narzeczonemu, Grzegorzowi Krychowiakowi, która podobno wymaga od Celii, aby ta przez cały dzień chodziła po domu w makijażu. Czy to już nie lekka przesada? Jak myślicie? 

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • M PAR M
  556zł
 • Méduse
  300zł
 • Le Chameau
  630zł
 • Elizabeth Stuart
  676zł
 • Kickers
  444zł
reklama