wersja beta

CIACHO INSTAGRAMU: Grzegorz Krychowiak!

Tagi: Ciacho Instagramu   -   Grzegorz Krychowiak   -   Balmain   -   piłka nożna   -   moda   -   stylizacja   -   moda męska   -   zakupy

2016-03-11
fot instagram grzegorz.krychowiak

W piątkowe popołudnie Adam Nawałka – selekcjoner piłkarskiej Reprezentacji Polski ogłosi skład kadry na najbliższe mecze. Nie mamy żadnych wątpliwości, że w tym gronie znajdzie się Grzegorz Krychowiak – nasze dzisiejsze Ciacho Insta!

Po miesięcznej przerwie, spowodowanej kontuzją Grzegorz Krychowiak powraca do gry. Czekali na to zarówno kibice reprezentacji Polski jak i hiszpańskiej Sevilli. Nic w tym dziwnego, albowiem „Krycha” należy do najlepszych piłkarzy na świecie grających na pozycji defensywnego pomocnika. Potwierdzeniem tego jest zainteresowanie Grzegorzem przez najlepsze kluby świata takie jak Real Madryt, Juventus Turyn, Arsenal Londyn i Manchester City.

Tak samo świetnie jak na boisku Polak prezentuje się poza nim. Piłkarz z racji na wykonywany zawód zdrowo się odżywia i regularnie ćwiczy, dzięki czemu może pochwalić się perfekcyjnym ciałem.

Grzegorz bardzo dba o swój wygląd. Sportowiec nie ukrywa swego zainteresowania modą, co zresztą dosyć często jest komentowane w mediach. Na co dzień Krychowiak stawia na eleganckie koszule i marynarki z perfekcyjnie dobranymi poszetkami. Poza tym gracz Sevilli chętnie sięga po skórzane kurtki, gładkie koszulki, dżinsy i sportowe obuwie. Dodajmy, że do jego ulubionych marek należą  m.in. Balmain i Christian Louboutin.

Jak wam się podoba styl Grzegorza Krychowiaka?

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • MR & MRS ITALY
  14 276zł
 • MAC
  199zł
 • RAINBOW
  99zł
 • CHAYA
  99zł
 • H&M
  199zł
reklama