wersja beta

CIACHO INSTAGRAMU: Kuba Rzeźniczak!

Tagi: Ciacho Instagramu   -   Jakub Rzeźniczak   -   moda   -   zakupy online   -   stylizacja   -   piłka nożna

2016-03-04
fot instagram jakubrzezniczak25

Miłośniczki jego urody twierdzą, że do złudzenia przypomina Daniela Craiga. Czy możemy zatem powiedzieć, że naszym dzisiejszym gościem jest Bond? Za takie określenie nie powinien się pogniewać. Naszym dzisiejszym Ciachem Insta jest Kuba Rzeźniczak.

W tym roku skończy 30 lat, choć wcale tego po nim nie widać. Zadbany, zawsze świetnie wyglądający Kuba może na pewno pochwalić się idealną sylwetką. Nic w tym dziwnego. W końcu jest zawodowym sportowcem. Na co dzień Kuba zakłada koszulkę Legii Warszawa, którą darzy ogromnym uczuciem i która jest spełnieniem jego dziecięcych marzeń.

Stołeczny klub to jednak nie jedyna miłość piłkarza. „Rzeźnik” prywatnie związany jest z modelką Edytą Zając. Para w tym roku planuje się pobrać.

Zastanawiamy się tylko, czy to miłość do modelki, czy jednak wrodzone wyczucie gustu sprawia, że Kuba zawsze perfekcyjnie wygląda, bez względu na okoliczność. Na wieczorne wyjścia chętnie zakłada idealnie skrojony garnitur. Z kolei na co dzień wybiera lekki, casualowy styl. Piłkarz chętnie zakłada sportowe buty, które łączy z koszulkami i skórzaną kurtką. Wśród marek, które Kuba najczęściej wybiera, znajdziemy projekty Roberta Kupisza, buty sportowe Pumy i t-shirty PLNY

Jak wam się podoba nasze dzisiejsze Ciacho Insta?

aj

ANKIETA

reklama