wersja beta

Czerń w różnych wydaniach idealna na imprezę

Tagi: Marta Żmuda-Trzebiatowska   -   Jourdan Dunn   -   Izabella Miko   -   Doda   -   Klaudia Halejcio   -   imprezowy piątek   -   sukienka

2016-04-07
Jourdan Dunn Fot. ONS, Marta Żmuda-Trzebiatowska Fot. AFPS, Iza Miko Fot. ONS

Nie ma wątpliwości co do tego, że czerń to kolor uniwersalny i ponadczasowy. Nic dziwnego zatem, że występuje na ubraniach o różnych krojach, fasonach i długościach. Jakie będą najpopularniejsze tej wiosny?

Koronkowe i asymetryczne - takie właśnie będą najmodniejsze czarne sukienki na sezon wiosna/lato 2016. Mogliśmy je oglądać na wybiegu między innymi Valentino, Elie Saab czy Balmain. Projektanci postanowili odsłonić ciało, a z koronek uczynić "materiałowe tatuaże". Równie chętnie domy mody prezentowały na swoich pokazach kreacje z aksamitu i modele, które na pierwszy rzut oka przypominają spódnicę i bluzkę albo kombinezony.

Gdzie kupić czarną sukienkę zgodną z obowiązującymi trendami? Jak zwykle warto zajrzeć do sieciówek. Szukając idealnej małej (lub dużej) czarnej musicie koniecznie zapoznać się także z ofertą polskich projektantów. Ze swoich czarnych kreacji słyną w Polsce Gosia Baczyńska, Mariusz Przybylski i Tomasz Ossoliński.

Wybierając czarną sukienkę na imprezę nie należy jednak przesadzić. Nie oznacza to wcale, że trzeba rezygnować z najmodniejszych modeli. Na te ostatnio postawiły gwiazdy świadome wrażenia, jakie mogą zrobić na obserwatorach czarne kreacje.

W sukienkach w tym ciemnym odcieniu wystąpiły ostatnio m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Jourdan Dunn, Klaudia Halejcio, Iza Miko i Doda. I choć każda z nich postawiła na inny krój i długość to jednak żadna z nich nie „chybiła” swoim wyborem. Zgodzicie się z nami i też sięgnięcie po czerń wybierając się dziś na imprezę?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  129zł
 • VICTORIA BECKHAM
  1 960zł
 • Katrus.com
  129zł
 • Katrus.com
  58zł
 • Katrus.com
  139zł
reklama