wersja beta

Dziennikarka „Na Językach” w kreacji polskiego duetu

Tagi: Barbara Pasek   -   Na językach   -   kup look z tv   -   look z tv   -   stylizacja   -   sukienka   -   Hector & Karger   -   Kazar

2016-03-10
Fot. Barbara Pasek

Barbara Pasek, którą możemy oglądać w programie „Na Językach”, powoli wyrasta na prawdziwą ikonę stylu. W ostatnim odcinku programu TVN dziennikarka zaprezentowała się w kreacji polskiego duetu. Która para polskiej mody ubrała ją tym razem?

Basia jest bez wątpienia jedną z bardziej charakterystycznych postaci polskiego show-biznesu. Dziennikarka WP coraz częściej wyróżnia się również pod względem modowym. Dowodem jest chociażby ażurowa kreacja, w której pojawiła się ona w poniedziałkowym  odcinku „Na Językach”. Autorem przepięknej sukienki jest duet Hector&Karger. Kreacja pochodzi z ich najnowszej kolekcji i została dopełniona czarnymi szpilkami Kazar.

Warto wspomnieć, że Barbara Pasek już po raz pierwszy postawiła na sukienkę Hector&Karger. Niedawno dziennikarka pojawiła się w kreacji polskiego duetu na Charytatywnym Balu Dziennikarza i według magazynu „Gala” została uznana za jedną z najlepiej ubranych na imprezie. Czy dziennikarze dwutygodnika zachwycą się także jej ostatnim lookiem?

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  58zł
 • Katrus.com
  99zł
 • Katrus.com
  129zł
 • Katrus.com
  129zł
 • VALENTINO
  2 173zł
  7 245zł
reklama