wersja beta

Dżinsowe wybory gwiazd

Tagi: Marcelina Zawadzka   -   Omenaa Mensah   -   Joanna Horodyńska   -   Katarzyna Bujakiewicz   -   Barbara Kurdej-Szatan   -   klasyczny wtorek   -   jeans   -   sukienka   -   koszula   -   kurtka

2016-04-04
Joanna Horodyńska Fot. mwmedia, Omenaa Mensah Fot. mwmedia, Katarzyna Bujakiewicz Fot. Grzegorz Press

Gwiazdy nadążają za trendami jak mało kto. Nic dziwnego, że to one jako pierwsze wychwytują nowinki modowe i biżuteryjne. Jednym z najgorętszych trendów tego sezonu jest moda na dżins, który do wiosennych trendów wrócił jak bumerang.  Ty razem jednak nie tylko dżinsowe spodnie są w cenie. Z denimu odszywa się coraz częściej także sukienki, spódniczki, koszule a nawet buty!

Joanna Horodyńska lansowała niedawno na przykład sukienkę z jasnego dżinsu od Si-Mi, którą połączyła z wzorzystymi pantoflami Gucci. Na odważne zestawienie zdobyła się także Kasia Bujakiewcz. Aktorka podczas nagrania „Małych Gigantów” denimową koszulę dobrała do słodkiej spódnicy w kolorze cukierkowego różu. Omenaa Mensah wybrała ostatnio dżinsowe bolerko a Basia Kurdej – Szatan sukienke od Michała Szulca.

Jak się okauzje, denim może być także inspiracją do kolejnych modowych poszukiwać. Marcelina Zawadzka na jeden z ostatnich eventów wybrała cienką koszulę w kolorze denimu. I choć ubranie wykonane było z cienkiej bawełny, to jednak wyglądało jak typowa koszula z dżinsu prosto z westernu!

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  49zł
 • MONCLER
  5 125zł
 • Katrus.com
  129zł
 • KENZO
  1 265zł
 • TORY BURCH
  1 227zł
  2 045zł
reklama