wersja beta

Edyta Herbuś postawiła na polską markę

Tagi: Edyta Herbuś   -   Si-Mi   -   stylizacja   -   płaszcz   -   sukienka   -   szpilki

2016-04-08
Fot. materiały prasowe

Wiosna to niewątpliwie czas nowinek i nowości. W kinach aż roi się od premier. Podobnie w teatrze. Nie próżnują także projektanci. Mieliśmy już okazję obejrzeć kilka najnowszych kolekcji i prezentacji zarówno ubrań, jak i akcesoriów.

Wiosna to także idealny czas na rozpoczęcie dobrej zabawy. Sezon tego typu eventów rozpoczął producent polskie wódki Wyborowa, który zaprosił swoich gości do hali Soho przy ul Mińskiej w Warszawie.

Głośną imprezę uświetnił występ Radzimira Dębskiego. Gwiazdy tłumnie przybyły, aby spróbować nowości sygnowanych jego nazwiskiem. Mogły podziwiać go także w krótkim występie muzycznym. Na to wydarzenie przybyła plejada celebrytów: Agnieszka Szulim, Olivier Janiak i Karolina Malinowska, Maja Sablewska, Grzegorz Hyży, Aleksandra Szwed czy Maciej Zień ze swoim brazylijskim partnerem. Nie zabrakło także Edyty Herbuś, która po krótkiej przerwie wróciła na salony.

Tancerka i aktorka zaprezentowała się na tym wydarzeniu w ciemnym looku. Najpierw pokazała się w czarnej parce oversize, która kryła pod spodem elegancką sukienkę takim samym kolorze. Jak udało nam się ustalić – oba ubrania pochodzą od polskiej marki Si-Mi, w ubraniach której już wcześniej zakochały się m.in. Bogna Sworowska, Zosia Ślotała i Klaudia Halejcio.

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • MONCLER
  5 305zł
 • HERVE LEGER
  2 226zł
  5 565zł
 • Katrus.com
  139zł
 • YVES SALOMON
  5 457zł
  9 095zł
 • Katrus.com
  129zł
reklama