wersja beta

Edyta Herbuś wciąż uwielbia styl Anny Krzyżanowskiej

Tagi: Edyta Herbuś   -   Anna Krzyżanowska   -   sandały    -   styl   -   zakupy online

2016-04-07
Fot. mwmedia

Środa była dniem pełnym modowych imprez. Dzień ten zaczął się od prezentacji najnowszej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz. Projektantka zdecydowała się na linię produktów w mocnych kolorach idealnych na wiosnę. Z kolei wieczór należał do Dawida Wolińskiego. Pokaz jego najnowszej kolekcji obejrzał tłum gwiazd. Pojawiły się osoby wspierające projektanta od lat oraz ci, którzy dopiero niedawno dołączyli do grona jego wiernych fanów.

W ciągu dnia miała jednak miejsce jeszcze jedna prezentacja – otwarcie nowego butiku Anny Krzyżanowskiej połączone z prezentacją jej najnowszej kolekcji „Nadobnisie i koczkodany”. Portal KimKim.pl miał zaszczyt być jedynym patronem medialnym tego wydarzenia.

Kto dzielił radosną chwilę z popularną projektantką? Choć zabrakło Alicji Bachledy-Curuś to jednak dopisały inne gwiazdy: Ola Ciupa, Lidia Kopania, Anna Dereszowska, Paulina Drażba i była Miss Polski Ewa Mielnicka. Na evencie nie mogło zabraknąć także Edyty Herbuś, która od lat jest wielka fanką twórczości projektantki. Tancerka dała temu wyraz wybierając na ten dzień żółtą sukienkę właśnie od Anny Krzyżanowskiej.

Za dodatki Edyta dobrała tym razem czarną skórzaną ramoneskę oraz czarne sandałki na cienkich paskach w tym samym kolorze. Przyznacie, że wyglądały one niezwykle szykownie połączone z czerwonym pedicure gwiazdy parkietu i teatru?

aj

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • VALENTINO
  1 905zł
  6 350zł
 • VALENTINO
  3 125zł
 • VALENTINO
  2 090zł
 • HERVE LEGER
  5 110zł
 • JIMMY CHOO
  1 134zł
  1 890zł
reklama