wersja beta

Ekskluzywne wakacje Natalii Siwiec w Tulum

Tagi: Natalia Siwiec

2020-02-04
źródło: Instagram @nataliasiwiec.official

Już osiem lat minęło od kiedy Natalia Siwiec pojawiła się na trybunach Euro 2012. Zaczęło się od głośnego zdjęcia zmysłowej brunetki w koszulce z orłem Roberta Kupisza - obecnie Siwiec intensywnie działa w polskich mediach, począwszy od własnego reality show, aż po udział w najnowszym filmie Macieja Kawulskiego "Jak zostać gangsterem?". Natalia Siwiec od wielu lat udowadnia swoim fanom, że ma niemałą smykałkę do show biznesu.

Obecnie Natalia zachwyca swoich obserwatorów na Instagramie kolorowymi zdjęciami z egzotycznego, bajkowego Tulum. Natalia Siwiec do Meksyku wyjechała z blogerką modową Jessicą Mercedes - celebrytki chwaliły się w mediach społecznościowych jedzoną wspólnie kolacją. Meksyk to niewątpliwie jedna z ulubionych destynacji podróżniczych Natalii: pierwszą podróż do Meksyku odbyła w 2016 roku, co również chętnie relacjonowała na swoim Instagramie.

Zmysłowe zdjęcia Natalii na jednej z egzotycznych plaż w Tulum obiegły Internet z prędkością światła. Gwiazda pochwaliła się nienaganną sylwetką w bikini, której może jej pozazdrościć niejedna trenerka fitness. Uwodzicielski strój kąpielowy, który miała na sobie Natalia Siwiec, to projekt instagramowej marki La Reveche, którą można kupić na stronie internetowej www.Moliera2.com.

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • RALPH LAUREN
  449zł
 • RALPH LAUREN
  699zł
 • LOVE SHACK FANCY
  2 069zł
 • AGUA BENDITA
  649zł
 • SIMONETTA RAVIZZA
  3 999zł
reklama
WARTE OBEJRZENIA