wersja beta

Greckie wakacje Ewy Chodakowskiej

Tagi: Arion, A Luxury Collection Resort & Spa - Astir Palace Resort   -   hotel   -   Ewa Chodakowska   -   urlop   -   wycieczka

2016-04-05
fot instagram chodakowskaewa

Jak widać po instagramowym profilu Ewy Chodakowskiej wszędzie jej pełno. Gwiazda nie znosi nudy. Cały czas jeździ po Polsce, gdzie promuje zdrowy tryb życia a także regularne uprawianie sportu. Z kolei wolne chwile wykorzystuje na równie aktywny odpoczynek i podróże.

Niedawno Ewa zwiedzała Afrykę co, jak sama przyznała, było spełnieniem jej marzeń i prezentem urodzinowym od męża. Niedługo po powrocie z Kenii, Ewa zdecydowała się na kolejną wyprawę, tym razem do Grecji.

Najpopularniejsza polska trenerka zdjęciami ze słonecznych Aten pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na jednej z fotografii Ewa pozuje w skąpym bikini, eksponując swoje piękne, wsysportowane, a do tego opalone ciało.

Podczas wakacji w Grecji Ewa zatrzymała się w 5-gwiazdkowym hotelu Arion Resort & Spa, Astir Palace Beach Athens. Obiekt ten jest położony przy prywatnej plaży nad jeziorem Vouliagmeni. W hotelu znajduje się 7 restauracji, spa i basen z panoramicznym tarasem, z którego można podziwiać widoki na Zatokę Sarońską. Wypoczynek w takich warunkach gwarantowany!

aj

ANKIETA

reklama