wersja beta

GWIAZDA I JEJ KOSMETYCZNY HIT: Jak Radek Pestka dba o swoją młodą skórę?

Tagi: Radek Pestka   -   beauty   -   kosmetyk   -   Irena Eris   -   uroda   -   zakupy online

2016-04-03
fot instagram radekpestka

Trzeba przyznać, że co jak co, ale skórę i cerę Radek Pestka ma godną pozazdroszczenia. I w przypadku jego osoby nie chodzi tylko o wiek, lecz także o odpowiednią ich pielęgnację. W końcu jeszcze przed chwilą model był nastolatkiem a wiek ten oznacza, że pewnie musiał stawiać czoło nieprzewidzianym i często niechcianym zachowaniom skóry.

Dlatego tak bardzo istotne znaczenie w pielęgnacji młodej cery jest zastosowanie odpowiednich preparatów. Stąd też zapytaliśmy Radka, czy ma jakieś preparaty pielęgnacyjne, po które najchętniej sięga? Oto, co nam powiedział:

- Zawsze używałem na twarz kosmetyków ‘Under 20’ od Ireny Eris. Sięgałem po nie przez lata i byłem z nich bardzo zadowolony. Dzięki nim nie miałem pryszczy. A przynajmniej zdarzało się to bardzo rzadko. I nawet jeśli stosowałem suchy peeling do twarzy to po nim i tak skóra była fajnie nawilżona i nie musiałem się wstydzić wychodzić na ulicę.

Nic dziwnego. W końcu kosmetyki dla młodzieży z linii „Under 20” Ireny Eris dostosowane są do młodej nie tylko pod kątem problemu z wypryskami, lecz także do unikalnych potrzeb skóry w tak młodym wieku. Nastawione są w bardzo dużej mierze na działanie nawilżające. Kosmetyki te mają za zadanie także wyrównywać koloryt skóry i czynić ją gładszą, co w przypadku skóry zwycięzcy „Top Model” udało im się doskonale.

W ramach tej linii znajdziemy kremy, fluidy, żele myjące, toniki, peelingi i maseczki. Ciekawe, po który z tych preparatów Radek będzie sięgał teraz, kiedy przestał być już „Under 20”?

aj

ANKIETA

reklama