wersja beta

Gwiazdy Top model na salonach. Sprawdź szczegóły

Tagi: Karolina Gilon   -   Radek Pestka   -   Top Model   -   prezentacja ramówki TVN   -   Ramówka TVN   -   Doskonałość Mody 2015   -   Twój Styl

2016-01-24
fot. MWmedia

Karolina Gilon i Radek Pestka świetnie radzą sobie na salonach. Karolina promowała ostatnio swój program na konferencji prasowej TVN, z kolei Radek pojawił na gali „Twojego Stylu”.

Karolina Gilon choć nie wygrała „Top Model”, świetnie radzi sobie w show – biznesie. Modelka wspólnie z Rafałem Betlejemskim poprowadzi program „De Facto” w TTV. Na konferencji prasowej promującej program Karolina pojawiła się w garniturze zaprojektowanym przez Violę Piekut oraz szpilkach Primamoda. Stylizację uzupełniła biżuterią Zozo Design.

Radek Pestka – zwycięzca „Top Model” pojawił się wśród gości na gali „Doskonałość Mody 2015” Twojego Stylu. Model tego dnia postawił na garnitur zaprojektowany przez Tomasza Ossolińskiego, który zestawił ze sportowymi butami Creepers Puma z kolekcji Rihanny.

Połączenie eleganckiego garnituru ze sportowym obuwiem bardzo przypadł nam do gustu. Zapytaliśmy Radka, skąd taki pomysł

- Buty, które mam na sobie dziś dostały nagrodę Dosknałość Mody. Creepersy, które powstały przy współpracy Pumy z Rihanną. Zdecydowałem się na te buty, by przełamać powagę garnituru. Nie lubię chodzić w typowo eleganckich zestawach, więc to połączenie wydało się idealne na dzisiejszą okazją – powiedział nam Radek Pestka.

jj

ANKIETA

zobacz także
 
reklama