wersja beta

Jessica Mercedes uciekła na Wielkanoc do pałacu

Tagi: Jessica Mercedes   -   Pałac Staniszów   -   miejsce   -   podróż   -   święta   -   urlop

2016-03-29
Fot. www.instagram.com/jemerced/

Jak się okazuje, nie wszyscy na święta wrócili do swoich domów. W rodzinne strony tym razem nie zawitała Jessica Mercedes, która z rodziną spotkała się w bardzo eleganckim i luksusowym zajeździe o nazwie Pałac Staniszów.

Pałac ten to późnobarokowa, dwukondygnacyjna budowla z końca XVIII wieku. W połowie XIX wieku do głównego korpusu dobudowano dwa skrzydła otwierające się na wewnętrzny ogród w stylu francuskim, którego zamknięcie stanowi klasycystyczny "Dom Kawalera" zwieńczony małą wieżą z dzwonnicą i zegarem. Historyczny charakter wnętrz, obrazy, stylowe meble, angielskie tkaniny, dywany, zachowane elementy snycerki oraz kamieniarki tworzą niezwykły klimat dawnej siedziby arystokratycznej. Można się zatem spodziewać, że Jessica poczuła się tam jak prawdziwa księżniczka. Na pewno stół suto zastawiony ciastami, piękne utrzymane ogrody i eleganckie pałacowe wnętrza dały jej taką możliwość.

Pałac ten słynie jednak z jeszcze jednego powodu. Znajduje się tam eleganckie, pałacowe SPA. SPA Pałacu Staniszów opiera się na holistycznej koncepcji. Ważną jego częścią jest zespół terapeutów, otoczenia pałacowe gabinetów oraz liczne propozycje zabiegów dla gości. Polecane kuracje, przygotowane przez pracujących w ośrodku specjalistów oraz wykorzystanie naturalnych kosmetyków najlepszych marek zapewniają odprężenie i ukojenie.

Zgadujemy, ze Jessica w takim właśnie nastroju wyjechała z pałacu. W końcu kąpiele w pięknie urządzonej pływalni nie zdarzają się w Wielkanoc każdemu.

aj

ANKIETA

reklama