wersja beta

KimKim EXCLUSIVE! Paulina Sykut-Jeżyna na nagraniu „Wielkiego Kolędowania z Polsatem”. Czym ten koncert różnił się od poprzednich?

Tagi: polsat   -   Paulina Sykut - Jeżyna   -   Beata Kozidrak   -   Sebastian Karpiel - Bułecka   -   Andrzej Piaseczny   -   koncert   -   gwiazdy   -   KimKim Exclusive

2015-12-18
Fot. materiały prasowe

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko okres spotkań z bliskimi, wspólnego biesiadowania i odwiedzania szopek betlejemskich. To także czas wspólnego śpiewania kolęd oraz oglądania w telewizji koncertów, podczas których piękne pieśni bożonarodzeniowe wykonują topowe gwiazdy estrady.

Świąteczny koncert pełen kolęd i pieśni bożonarodzeniowych wyemituje w tym roku telewizja Polsat. Nagranie "Wielkiego krakowskiego kolędowania z Polsatem” miało miejsce w środowy wieczór we wnętrzach XIII-wiecznej krakowskiej bazyliki ojców franciszkanów przy Placu Wszystkich Świętych.

W czasie koncertu najpopularniejszy polscy artyści zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy. Trzy góralskie kolędy wykonał Sebastian Karpiel- Bułecka wraz z zespołem Zakopower. Andrzej Piaseczny zaśpiewał „W żłobie leży” i „Gdy śliczna Panna”. Wigilijny wieczór z Krakowianami spędziła także Beata Kozidrak, która zaśpiewa „Gdy się Chrystus rodzi” i „Lulajże Jezuniu” a Krzysztof Cugowski zaśpiewał wraz z synami.

Ważne kolędy wykonali także artyści młodego pokolenia. Podczas nagrań usłyszeliśmy m.in. Igora Herbuta oraz piękne wokalistki: Natalię Szroeder i Ewelinę Lisowską. Podczas nagrania usłyszeliśmy także kilka zgranych ze sobą duetów oraz dwie kolędy wykonane przez wszystkich artystów. Koncert z gracją poprowadzili Antoni Pawlicki oraz prezenterka Polsatu, Paulina Sykut-Jeżyna.

Zaraz po koncercie zapytaliśmy Pauliny, czym ten koncert różnił się od pozostałych kolędowań w Polsacie, które do tej pory prowadzała. Oto co nam odpowiedziała:

„Te grudniowe przejazdy do Krakowa stały się bardzo magiczne. Kiedy tylko koncert odbywa się właśnie tu i musimy znaleźć bazylikę, w którym jest on nagrywany - za każdym razem musimy przejść przez Rynek i pokluczyć trochę tymi wszystkimi uliczkami więc zawsze jest to bardzo przyjemna, sentymentalna trasa… Cieszymy się bardzo, że przy okazji pracy możemy zaczerpnąć atmosfery Krakowa bo krakowskie kościoły są na prawdę przepiękne i każdy z nich ma swój unikalny, oryginalny klimat!”

Koncert „Wielkie krakowskie kolędowanie z Polsatem” po raz pierwszy będzie można zobaczyć w Wigilię Bożego Narodzenia o godzinie 16.55. W imieniu Polsatu i KimKim.pl serdecznie na niego zapraszamy!

js

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  99zł
 • Katrus.com
  139zł
 • Katrus.com
  58zł
 • Katrus.com
  60zł
 • Katrus.com
  119zł
reklama