wersja beta

KimKim EXCLUSIVE! Wielkie krakowskie kolędowanie z Polsatem. Poznaj szczegóły stylizacji gwiazd!

Tagi: Paulina Sykut - Jeżyna   -   Ewelina Lisowska   -   Beata Kozidrak   -   Natalia Szroeder   -   Rina Cossack   -   Viola Piekut   -   H&M   -   polsat   -   koncert   -   stylizacja   -   Anna Zeman   -   gwiazdy

2015-12-21
Fot. materiały prasowe

Świąteczny koncert "Wielkiego krakowskiego kolędowania” będziemy obejrzeć już w dniu Wigilii o godzinie 16.55, oczywiście w Polsacie. Nagranie tego niezwykłego koncertu miało miejsce w zeszłym tygodniu w Krakowie, a KimKim.pl było jedyną redakcją, która została zaproszona na backstage wydarzenia.

Podczas koncertu udało nam się porozmawiać zarówno z artystami, jak i współtwórcami przedsięwzięcia. Wywiad udzieliła nam stylizująca wszystkich artystów Anna Zeman, który tylko nam zdradziła, co złożyło się na looki poszczególnych gwiazd.

Piękna, czerwona suknia prowadzącej koncert, Pauliny Sykut-Jeżyny, to dzieło polskiej projektantki Violi Piekut. Do kreacji Pauliny Ania dobrała bardzo afektowną biżuterię z popularnej sieciówki H&M.

Naszyjnik od Anny Orskiej nosiła zaś Beata Kozidrak z zespołu Bajm. Pięknie komponował się on z długą do ziemi suknią z kolorze ciemnej zieleni, którą popularnej wokalistce specjalnie na tę okazję zaprojektowała właśnie Ania Zeman.

Niemniej zachwycająco prezentowały się piosenkarki młodego pokolenia. Ewelina Lisowska i Natalia Schroeder wystąpiły w ciemno-granatowych sukniach, również do ziemi. Tę, którą w zestawie z butami Wojas nosiła Ewelina, zaprojektowała Viola Piekut. Kreacje dla Natalii przygotowała zaś Rina Cossack.

Korzystając z faktu, że dzięki uprzejmości telewizji Polsat byliśmy na nagraniu koncertu, zapytaliśmy Anię o to, jaki był klucz doboru tegorocznych stylizacji. Oto, co nam powiedziała:

„Tegoroczny zamysł był taki, aby dobrać stroje do witraży kościoła, w którym jesteśmy. Był to pomysł pani reżyser, która chciała podkreślić piękno witraży i moim zadanie było powtórzenie tych kolorów w outfitach. Dlatego też sięgnęłam po zieleń, szafir, czerwień. Ważne też było, żeby suknie były pełne, zabudowane i z długim rękawem -  w końcu jesteśmy w kościele. W zeszłym roku, kiedy nagrywaliśmy z innej bazylice, sięgnęliśmy po białe suknie, ale nie chcieliśmy powtarzać tego pomysłu, więc w tym roku niemal dosłownie ożywiliśmy witraże, co mam nadzieję spodoba się widzom Polsatu!”

My także żywimy taką nadzieję, a raczej nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości! Zresztą przekonajcie się sami. Koncert „Wielkie krakowskie kolędowanie z Polsatem” będzie można zobaczyć w Wigilię Bożego Narodzenia o godzinie 16.55. W imieniu Polsatu i KimKim.pl serdecznie zapraszamy!

js

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • Katrus.com
  129zł
 • Katrus.com
  119zł
 • Katrus.com
  60zł
 • Katrus.com
  139zł
 • Katrus.com
  129zł
zobacz także
 
reklama