wersja beta

Kolorowe ramoneski w sam raz na wiosnę!

Tagi: Natalia Siwiec   -   Patricia Kazadi   -   Edyta Górniak   -   Maja Sablewska   -   trend   -   kurtka   -   ramoneska   -   stylizacja

2016-04-08
Natalia Siwiec Fot. mwmedia, Edyta Górniak Fot. ONS, Patricia Kazadi Fot. East News

Skórzana ramoneska to absolutny klasyk. Nikt nie ma chyba co do tego najmniejszych wątpliwości. Przez ostatnie 15 lat zawsze była w modzie, ale w tym roku jest znowu jednym z top trendów na wybiegach. W sezonie wiosna/lato 2016 jednym z największych tematów jest styl punk – a ramoneska jest z nim nierozłączna.

Ćwieki, agrafki i dziury widzieliśmy na pokazach u Saint Laurent, Anthony Vaccarello i Alexandra Wanga. A co do tego najbardziej pasuje? Właśnie ramoneska! Nie trzeba jednak być miłośnikiem stylu punk, żeby nosić takie ubranie. Czarna, skórzana, krótka kurtka nie kojarzy się już z outfitem buntownika – ramoneska awansowała do klasyków. Jeżeli jeszcze nie masz jej w swojej szafie to tegoroczny hype na punk jest dobrą okazją, żeby sobie takową kupić.

Ramoneska to bowiem jedna z tych rzeczy, które warto mieć w szafie – na pewno się przyda i będzie służyć kilka dobrych lat. Jak jednak z każdym klasykiem bywa, tak i tu warto zainwestować w dobrą jakość. Najlepiej wybierz prawdziwą skórę, która jest długotrwała i wygodna. Taka ramoneska wygląda elegancko i szykownie, niezależnie od koloru i wzoru na nią naniesionego.

Nie wiesz, jak nosić kolorowe i wzorzyste ramoneski? Spójrz na wybory gwiazd. Edyta Górniak, Maja Sablewska, Patricia Kazadi i Natalia Siwiec już znalazły na nie sposób. Podpatrz u nich pomysły na stylizację i stwórz swoją w oparciu o modną, kolorową ramoneskę!

ao

ANKIETA

inne rzeczy w tym stylu
 • YVES SALOMON
  6 245zł
 • MONCLER
  5 670zł
 • MONCLER
  3 510zł
 • MONCLER
  6 280zł
 • ISABEL MARANT
  4 452zł
  7 420zł
reklama